دوشنبه, 25 اردیبهشت,1396

وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم کشورمان:

هدفم جلب رضایت کادر فنی است

وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم کشورمان:
رضا زارعی ملی پوش دسته 77 کیلوگرم وزنه برداری کشورمان معتقد است؛ در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، هدفم جلب رضاین کادر فنی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رضا زارعی وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در خصوص آخرین وضعیتش قبل از رقابت های وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان، گفت: چند ماه است تمرینات خوبی را در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشتم و هم اکنون نیز در آذربایجان زیر نظر کادر فنی تیم ملی تمرینات را ادامه می دهم تا با بهترین شرایط روی تخته این پیکارها بروم.

ملی پوش کشورمان در خصوص شناخت از حریفانش در این مسابقات تاکید کرد: با اعلام استارت لیست نهایی مسابقات با رکورد ورودی 325 کیلوگرم در رده دوم دسته 77 کیلوگرم قرار گرفته ام.حریفانی خوبی را از مصر، ترکیه و اندونزی برای دست یافتن به مدال پیش رو خواهم داشت.

زارعی در خصوص حضور در مسابقات بین المللی تصریح کرد: فقط یک بار در سال 2012 و جام پادشاهی تایلند در رده سنی جوانان به مسابقات اعزام شدم که مدال برنز را بدست آوردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاشم در این دوره از مسابقات، مهار صحیح 6 حرکت یکضرب و دوضرب است تا کادر فنی بدین ترتیب از عملکردم راضی باشند.

لازم به ذکر است؛ زمان مسابقه دسته 77 کیلوگرم، فردا(سه شنبه 26 اردیبهشت) ساعت 12:30به وقت تهران است.

زمان مسابقه دسته 77 کیلوگرم، سه شنبه 26 اردیبهشت راس ساعت 12:30به وقت تهران است.