دوشنبه, 22 خرداد,1396

وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم تیم ملی جوانان:

برای کسب مدال در ژاپن رقابت دشواری پیش رو دارم

وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم تیم ملی جوانان:

سلطانی، ملی پوش تیم جوانان کشورمان اعتقاد دارد؛ نخستین بار است که در رده سنی جوانان به مسابقات جهانی اعزام می شوم بنابراین کار سختی را برای مدال آوری خواهم داشت ولی  تلاش می کنم با ثبت یک رکورد خوب و کسب مدال در مسابقات جهانی ژاپن، دل خانواده و مربیانم را شاد کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ حسین سلطانی ملی پوش دسته 69 کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان در خصوص وضعیت آمادگی خود قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی جوانان در ژاپن اظهار کرد: تمرینات خوبی را در اردوی تیم ملی پشت سر گذاشتم، همچنین از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می برم و با آمادگی بسیار بالایی عازم ژاپن هستم. 

دارنده مدال نقره نوجوانان سال 2016 جهان در خصوص مصدومیتش تصریح کرد: کمی از ناحیه کتف و مچ با ضرب دیدگی مواجه هستم، ولی آنچنان مشکلی برای حضور در مسابقات ندارم. 

  

سلطانی در خصوص شناخت از رقیبانش تاکید کرد: نخستین سالی است که در رده سنی جوانان به مسابقات اعزام می شوم. رقابت در دسته 69 کیلوگرم خیلی سخت است و رقیبانم در این وزن؛ کلارنس کامینگز از آمریکا، میامتو ماسانوری از ژاپن، میرکو زانی از ایتالیا، یوهیو باک از کره جنوبی و خوزه دیوید لوزانو از کشور کلمبیا هستند. 

وی ادامه داد: نفرات حاضر در این وزن، رکوردهای خوبی را در استارت لیست اولیه اعلام کردند و من هم رکورد ورودی ام 305 کیلوگرم است. امسال با این رکوردهای ورودی، به نظر می رسد سطح مسابقات نسبت به سال قبل بالاتر  باشد.

ملی پوش کشورمان در پایان خاطرنشان کرد:در مسابقات جهانی جوانان تمام تلاشم این است تا با ثبت یک رکورد خوب و کسب مدال ارزشمند، ابتدا دل خانواده و مربیانم که در اردوی تیم ملی نوجوانان برای من زحمت کشیدند شاد کنم و سپس نظر مثبت سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی را برای حضور در اردوی بزرگسالان جلب نمایم.