جمعه, 15 مرداد,1395

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی :

اهمیتی به استارت لیست نمی دهم

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی :

براری در خصوص  اعلام استارت لیست دسته 105 کیلوگرم بازی های المپیک 2016 ریو، این گونه توضیح می دهد: سعی دارم با زحمات زیادی که در اردوها کشیدم، مدال خوش رنگی را بدست بیاورم و به استارت لیست اهمیتی نمی دهم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا براری ملی پوش المپیکی کشورمان در خصوص آخرین تمرینات تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: تمرینات با سرمربی گری سجاد انوشیروانی خیلی خوب پیش رفت و طبق برنامه ریزی قبلی کادر فنی آماده اعزام به برزیل محل برگزاری بازی های المپیک می شوم. 

  وی درخصوص اعلام استارت لیست دسته105 کیلوگرم رقابتهای وزنه برداری المپیک تاکید کرد: همانطور که گفتم هدفم دست یابی به مدال خوش رنگ مدال المپیک است. با اینکه دراستارت لیست جایگاه خوبی ندارم ولی در گذشته و مسابقات بین المللی هم با این رکورد ورودی در گروه(A) به مقامی شایسته در مسابقات دست یافته ام برهمین اساس هیچ اهمیتی به رتبه و جایگاهم در استارت لیست نمی دهم.

قهرمان آسیا در خصوص شناخت از حریفانش تصریح کرد: از رقبای خود در دسته 105 کیلوگرم شناختی زیادی دارم . روسلان نورالدینف ازبک و مارتیروسیان ارمنستانی حریفان قدرتمندی در این وزن هستند.به جنگ این وزنه برداران عنوان دار می روم و ترسی از آنها ندارم.

در پایان لازم به ذکر است؛ محمدرضا براری ملی پوش دسته 105 کیلوگرم المپیکی کشورمان امشب جمعه 15 مرداد، راس ساعت 23 در برنامه زنده “استودیو المپیک” شبکه ورزش سیما  حضور پیدا می کند و پاسخگوی سئوالات مجری است.