دوشنبه, 03 مهر,1396

وزنه برداری ایران در بخش مردان چهارم است

رقابتهای وزنه براری بازی های داخل سالن آسیا امروز به پایان می رسد

وزنه برداری ایران در بخش مردان چهارم است
تیم ملی ایران با 3 مدال (یک مدال طلا، 1 نشان نقره و 1 گردن آویز برنز) و یک مقام چهارمی در رقابتهای وزنه برداری بازی های داخل سالن آسیا در بخش مردان بعد از کشورهای ویتنام، چین و ازبکستان، در جایگاه چهارم قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با 5 ملی پوش (علی میری در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم، علی هاشمی و علیرضا سلیمانی در دسته 105 کیلوگرم و همایون تیموری در دسته 105+ کیلوگرم) در رقابتهای وزنه برداری بازی های داخل سالن آسیا به میزبانی عشق آباد ترکمنستان شرکت کرده است.
برهمین اساس رده بندی تیم ها شرکت کننده در مسابقات وزنه برداری بازی های داخل سالن آسیا نیز بر حسب مدال های کسب شده خواهد بود. پس از پایان رقابت دسته 105 کیلوگرم، تیم کشورمان در دو بخش زنان و مردان؛ مکان پنجم را به خود اختصاص داده است و در بخش مردان در جایگاه چهارم ایستاده است.
تیم ملی وزنه برداری ایران قبل از آغاز مسابقه همایون تیموری در دسته 105+ کیلوگرم که امروز (دوشنبه3مهرماه) راس ساعت 17:30 آغار می شود، با 3 مدال (یک مدال طلا، 1 نشان نقره و 1 گردن آویز برنز) و یک مقام چهارمی در رقابتهای بخش مردان بعد از کشورهای ویتنام، چین و ازبکستان، در جایگاه چهارم قرار دارد.
جدول رده بندی مدالی در بخش مردان به شرح زیر است:
1- ویتنام : 2 مدال طلا، 1 نشان نقره
2- ازبکستان: 1 مدال طلا، 4 نشان نقره
3- چین: 1 مدال طلا، 1 نشان نقره و 2 گردن آویز برنز
4- ایران: 1 مدال طلا، 1 نشان نقره و 1گردن آویز برنز
5- عراق: 1 مدال طلا، 2 گردن آویز برنز
6- ترکمنستان: 1 مدال طلا، 1 گردن آویز برنز