دوشنبه, 29 آذر,1395

وزنه برداران ایرانی، جذابیت قطر کاپ را افزایش دادند

رامهرمزی:هدفمان فقط قهرمانی جام باشگاههای آسیا بود

وزنه برداران ایرانی، جذابیت قطر کاپ را افزایش دادند

سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز معتقد است؛ تیم مان را برای قهرمانی در قطر کاپ بسته بودیم که در پایان نیز به هدفمان رسیدیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ فراز رامهرمزی سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص رقابتهای جام باشگاههای آسیا به میزبانی دوحه قطر تصریح کرد:مسابقات وزنه برداری جام باشگاههای آسیا در قطر خیلی متفاوت برگزار شد. دلیل اصلی جذابیت این رقابتها بخاطر حضور پرشور وزنه برداران ایرانی بود تا جاییکه در پایان نیز بهترین تیم ها و نفرات وزنه بردران کشورمان بودند که روی سکوهای اول تا سوم قرار گرفتند.

وی ادامه داد: برای نخستین بار جام باشگاههای آسیا با حضور سه تیم ایرانی برگزار شد. مسلماً سطح مسابقات به دلیل حضور سه تیم قدرتمند از ایران بود. ذوب آهن هم با نفرات المپیک خود به مسابقات آمده بود که همین مسئله به بالا بردن سطح مسابقات کمک کرد.

رامهرمزی در خصوص پیش بینی از قهرمانی ملی حفاری در این رقابتها گفت: تیم را برای قهرمانی بسته بودیم و برای حضور در این رقابتها از قبل برنامه ریزی داشتیم. در پایان نیز با قدرت و فاصله مطمئنی بر روی سکوی نخست قرار گرفتیم.

سرمربی تیم شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری تاکید کرد: با توجه به اینکه در هفته سوم رکوردهای قطر کاپ در لیگ مورد محاسبه قرار می گیرد رکوردهای نفراتی که خوب وزنه زدند را به سازمان لیگ خواهیم داد. وزنه برداران جدیدی را هم جایگزین بعضی از نفراتی که در جام باشگاههای آسیا خوب وزنه نزدند، خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در لیگ حریف سرسختی مثل ذوب آهن اصفهان داریم.آنها هزینه زیادی را برای لیگ داشتند ولی تیم شرکت ملی حفاری با نفرات بومی و جوان پای به مسابقات گذاشته است و تلاش می کنیم روی سکوی اول تا سوم قرار گیریم.

رامهرمزی در پایان خاطرنشان کرد: از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری تشکر ویژه ای دارم که از باشگاههای کشورمان حمایت کردند و با رایزنی خود در کنفدراسیون آسیا، برای نخستین بار سه تیم از ایران به جام باشگاههای آسیا اعزام شد.