یکشنبه, 20 تیر,1395

هیچ مشکل جسمانی ندارم

هاشمی: هنوز برای المپیکی شدن امیدوارم

هیچ مشکل جسمانی ندارم

وزنه بردار ایلامی تیم ملی وزنه برداری معتقد است؛ سعی دارم در مدت باقی مانده تا اعزام تیم ملی به ریو، به رکوردهای مدنظرم دست یابم و جز نفرات المپیکی باشم. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی هاشمی وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان درخصوص رکورد گیری نهایی تیم ملی در شهرستان کلاچای و حادثه ای که برایش رخ داد، اظهارکرد: در رکورد گیری اردوی  کلاچای خیلی سرحال و قبراق بودم تا به رکوردهای خوبی برسم.در حرکت یکضرب وزنه 175 کیلوگرمی را مهار کردم.در حرکت دوضرب، برای مهار وزنه 212 کیلوگرمی سرگیجه داشتم ولی مطمئن بودم به راحتی این وزنه مهار می کنم. این وزنه برای من سبک بود و زود می خواستم وزنه را بالای سر بکشم اما کم آوردم.

وی ادامه داد: حتی در تمرینات، وزنه 217 کیلویی را مهار می کردم ولی نمی دانم شرایط آب و هوایی تاثیرگذار بود که نتوانستم وزنه 212 کیلوگرمی را با موفقیت مهار کنم.

هاشمی در خصوص وضعیت جسمانی خود تصریح کرد: خدا را شکر بعد از رکورد گیری وضعیت جسمانی ام خوب است.هم اکنون نیز تمریناتم را بدون هیچ مشکلی در کمپ تیم ملی ادامه می دهم. 

دارنده مدال نقره آسیا در پایان خاطرنشان کرد: برای ثبت رکوردهای جدید انگیزه زیادی دارم. سعی دارم در مدت باقی مانده تا اعزام تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان به ریو، به رکوردهای مدنظرم دست یابم و جز نفرات المپیکی باشم. در حدود 90 درصد آماده ام و تمریناتم را زیر نظر کادر فنی ادامه می دهم تا به مرز آمادگی صدرصد برسم.