«سعید امیدی» رییس هیات وزنه برداری استان زنجان که در انتخابات امروز (سی و یکم مرداد) با اکثریت قاطع آرا در سمت خود ابقا شد، اظهارداشت: «موفقیت های وزنه‌برداری زنجان از اوایل دهه ۹۰ سیر صعودی به خود گرفته و حاصل آن  کسب ۲۹ مدال آسیایی و جهانی در طول یک دهه است.»

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، امیدی پس از کسب 17 رای از مجموع 17 عضو حاضر مجمع انتخاباتی زنجان، تاکید کرد اگر امروز افتخاراتی به دست می آید حاصل زحماتی است که پیشکسوتان و گذشتگان در جای جای این استان متحمل شدند و در واقع همه استان همراه بودند.

وی حضور سه وزنه بردار از استان زنجان در مسابقات جهانی فیجی و بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را رکوردی ارزشمند و قابل اعتنا برای هیات وزنه برداری زنجان و ورزش استان توصیف کرد.

امیدی در ادامه با تقدیر از حضور سرپرست، نایب رییس و دبیر فدراسیون در مجمع سالیانه و انتخاباتی استان زنجان، اظهارداشت: تغییرات بلافاصله خودش را نشان داده و تیم مدیریتی جدید خون تازه ای در رگ های وزنه‌برداری دمیده که این مهم جای تقدیر دارد. امروز هم شاهد این هستیم که دکتر انوشیروانی به افتخار و احترام زحمات مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان استان، با تیم کامل همراه با نایب رییس و دبیر فدراسیون در زنجان حاضر شدند که این واقعا برای ما ارزشمند است.

به اعتقاد وی «با تغییر و تحولات مدیریتی، اتفاقات مثبتی در فدراسیون وزنه‌برداری افتاده است و یک بار دیگر شاهد اوج گیری وفاق و همدلی در این خانواده بزرگ هستیم.»

رییس منتخب هیات زنجان، دستیابی وزنه برداران این استان به مدال های المپیکی را هدف‌گذاری مشترک خود و مربیان، پیشکسوتان، قهرمانان و سایر دلسوزان ورزش در استان زنجان عنوان کرده و افزود: زنجان تاکنون مدال آور المپیکی نداشته و امیدواریم اولین مدال آور تاریخ ورزش زنجان در المپیک در این دوره به دست بیاید. یقین داریم با همراهی پیشکسوتان و حمایت اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون وزنه‌برداری این اتفاق خواهد افتاد.

امیدی در پایان گفت: مهندس انصاری که از کارآفرینان بزرگ کشور هستند در یک سال آینده در کنار ما خواهند بود و از حمایت مالی ایشان بهره مند خواهیم بود.