شنبه, 12 تیر,1395

همیشه به بهترین نتیجه فکر می کنم

فضلی:از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارم

همیشه به بهترین نتیجه فکر می کنم

امیرحسین فضلی وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی جوانان کشورمان که متولد 23 دی، سال 1374 در نوشهر  است، توسط بردارش در 10 سالگی به وزنه برداری آمده؛آرزوی ورزشی اش رسیدن به مدال طلای المپیک است. الگوی ورزشی او تمام قهرمانان المپیک هستند، چون او  اعتقاد دارد؛ آنها حتماً خوب بودند که توانستند به مدال دست یابند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امیر حسین فضلی وزنه بردار دسته به اضافه 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان که در امروز(شنبه 12تیر) در آخرین روز مسابقات قهرمانی جهان در تفلیس، در خصوص تمرینات روزهای گذشته خود می گوید: تمرینات خیلی خوبی را در تفلیس پشت سر گذاشتم. طبق برنامه ریزی مربیان تیم ملی تمرینات را تا روز گذشته انجام دادم. از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارم.امیدوارم در روز آخر با امتیازاتی را که بدست می آورم بتوانیم قهرمان جهان شویم. همانطور که مشخص بود در 3 وزن آخر امیدهای زیادی برای کسب مدال های خوش رنگ و با ارزشی داشتیم.

فضلی در خصوص حریفان خود در دسته فوق سنگین گفت:حریفان در هر دوره از مسابقات تغییر می کنند ولی حریفانی ارمنستان، مصری و روسی در دسته به اضافه 105 حضور دارند و همیشه به بهترین نتیجه فکر می کنم تا زحمات خودم و مربیان به هدر نرود و هر طور که شده به مدال برسم.

 دارنده مدال برنز نوجوانان 2013 جهان در تاشکند ازبکستان در خصوص استارت لیست اولیه این مسابقات تاکید کرد: استارت لیست فقط کاغذ است همه چیز روی تخته مشخص می شود ولی سعی دارم هر چه دارم بگذارم .برای گرفتن مدال طلا، در تمرین به رکوردهای خوبی نیز  دست یافته ام.

 دارنده مدال طلای قهرمانی نوجوانان آسیا در سال 2013 در دوحه قطر، در پایان خاطرنشان کرد: از مربیان شهرساری سعید سلامت، سجاد انوشیروانی سرمربی جوانان، کادر فنی تیم ملی فراز رامهرمزی و وحید ربیعی و به ویژه علی مرادی رییس فدراسیون نیز که زحمت وتلاش کردند تا شرایط مهیا شود به مسابقات جهانی بیایم تشکر می کنم.