یکشنبه, 13 تیر,1395

همه بچه ها برای المپیکی شدن تلاش می کنند

هاشمی: مثل سهراب برای رسیدن به دوبنده ریو می جنگم

همه بچه ها برای المپیکی شدن تلاش می کنند
هاشمی در خصوص رکورد گیری نهایی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت:من به همراه 6 وزنه بردار ملی پوش دیگر تلاش می کنیم تا رکوردهای  ایده آلی را در پایان  اردو کلاچای به ثبت رسانده  و در صورت صلاحدید کادر فنی جزو لیست المپیکی ها باشیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان کشورمان در خصوص شرایط اردوی کلاچای گفت: وضعیت آب و هوایی این منطقه بسیار ایده آل است. تمرینات اردوی کلاچای در شرایط خوبی برگزار می شود. تمامی نفرات با جدیت و انگیزه بالا تمرینات خود را دنبال می کنند.

وی در خصوص ایرادت سالن تمرین تاکید کرد:سالن تمرینی شهر کلاچای کمی از نظر سخت افزاری ایراد دارد که برای شروع تمرین کارمان را سخت می کند.

هاشمی در خصوص افزایش رکوردهایش تصریح کرد: رکوردهایم بهتر از تهران شده است. در اردوی کلاچای از نظر جسمانی به 90 درصد آمادگی رسیده ام و در تمرینات وزنه های قابل توجه ای را مهار کرده ام.

وزنه بردار ایلامی تیم ملی در خصوص هم تیمی قدرتمند خود در دسته 94 کیلوگرم تاکید کرد: من و سهراب تمرینات خوبی داریم. شرایط  برای هر دوی ما ایده آل است. امیدورام  هر کدام که شرایط و رکوردهای بهتری داشتیم صاحب دوبنده تیم ملی  شده و در نهایت برای به اهتزاز درآمدن پرچم ایران در ریو روی تخته برویم.

دارنده مدال نقره آسیا در خصوص رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری در اردوی کلاچای اظهار کرد: چهارشنبه 16 تیر رکورد گیری درون اردوی برگزار می شود. امید دارم تا وزنه هایی که در تمرینات بالای سر بردم را در رکورد گیری نیز به ثبت برسانم تا جزء نفرات اعزامی به رقابتهای المپیک باشم. البته 6 وزنه بردار ملی پوش دیگر  هم سخت تلاش می کنند تا المپیکی شوند و به همین دلیل قطعاً همه ما برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در ریو  راه بسیار سخت و دشواری را پیش رو داریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد:سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی با زبان روزه در ماه مبارک رمضان، همانند ماههای گذشته به دنبال آمادگی تمام نفرات تیم ملی است.از او تشکر می کنم که سعی دارد ملی پوشان به بالاترین مرز آمادگی برسند و رکوردهای خوبی را به ثبت برسانند.