دوشنبه, 13 دی,1395

همزمان با مسابقات قهرمانی جوانان کشور-البرز

برگزاری کلاس داوری درجه یک در کرج

همزمان با مسابقات قهرمانی جوانان کشور-البرز

نخستین دوره کلاس داوری درجه یک در سال 95 با مدیریت منوچهر رضاخانی رییس کمیته داوران فدراسیون وزنه برداری و رییس هیأت وزنه برداری استان البرز به میزبانی شهرستان کرج از امروز(دوشنبه 13 دی ماه) در محل مسابقات قهرمانی کشور آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ با درخواست کمیته داوران و موافقت ریاست فدراسیون وزنه برداری، کمیته داوران فدراسیون وزنه برداری برای بالا بردن سطح حرفه ای و فنی همچنین به روز رسانی اطلاعات وجوانگرایی داوران در سراسر کشور، یک دوره کلاس داوری درجه یک با ظرفیت داوطلب محدود را از امروز(دوشنبه13 دی ماه) همزمان با مسابقات قهرمانی جوانان کشور رده سنی 18، 19 و 20 سال در ماهدشت کرج آغاز کرده است.

 

همچنین؛ کلاس داوری ارتقاء سطح درجه یک ملی وزنه برداری با حضور 18 داور درجه دو ملی از سراسر کشور برگزار شده و شرکت کنندگان در این کلاس با آخرین مقررات بین المللی فدراسیون(IWF)آشنا می شوند.

گفتنی است؛ منوچهر رضاخانی رییس کمیته داوران، دکتر مصطفی حکمت پور رییس کمیته آموزش، محسن جلیلی رییس کمیته مسابقات و دکتر باقری رییس کمیته پزشکی تدریس را برعهده دارند.

لازم به ذکر است؛ این کلاس چهارشنبه(15 دی ماه) با گرفتن آزمون از متقاضیان پایان می پذیرد و کسانی که موفق به کسب حدنصاب امتیاز شوند کارت درجه یک داوری دریافت می کنند.