یکشنبه, 05 اردیبهشت,1395

همزمان با آغاز چهل و ششمین دوره رقابتهای مردان آسیا

اشرفی و باقری نماینده های ایران در کادر اجرایی مسابقات

همزمان با آغاز چهل و ششمین دوره رقابتهای مردان آسیا
چهل و ششمین دوره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی آسیا در حالی از امروز(یکشنبه5 اردیبهشت) به میزبانی تاشکندازبکستان آغاز می شود که مهدی عطار اشرفی ودکتر داود باقری بعنوان داور و پزشک ویژه مسابقات در کادر اجرایی این دوره از مسابقات به نمایندگی از کشورمان حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ چهل وششمین دوره پیکارهای وزنه برداری قهرمانی آسیا در حالی از امروز(یکشنبه 5 اردیبهشت) درشهر تاشکند برگزار می شود که کاروان کشورمان سوای اعزام وزنه برداران ملی پوش به این دوره مسابقات از وجود مهدی عطار اشرفی و دکتر داود باقری بعنوان داور و پزشک ویژه مسابقات بهره می برد.

گفتنی است مهدی عطار اشرفی پیشکسوت ارزنده وزنه برداری، داور بین المللی و عضو شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری به نمایندگی از جامعه داوری این رشته المپیکی در دوئل آسیایی، رقابت دسته های 56 کیلوگرم، 69 کیلوگرم و فوق سنگین قضاوت می کند.

همچنین دکتر داود باقری نیز بعنوان رییس کمیته پزشکی و عضو شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با توجه به اینکه دفترچه بین المللی پزشکی مسابقات وزنه برداری را دارد به دعوت ستاد برگزاری مسابقات آسیایی به نمایندگی فدراسیون وزنه برداری کشورمان در این دوره از مسابقات بعنوان(Doctor on Duty) در رقابت های دسته 56 کیلوگرم، 62 کیلوگرم و فوق سنگین پزشک ویژه است.