چهارشنبه, 17 آذر,1395

همدلی باعث بهبودی بهداد شد

کیهانی:رییس فدراسیون وزنه برداری حامی تیم پزشکی بود

همدلی باعث بهبودی بهداد شد

متخصص  ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل در خصوص مراحل درمانی بهداد سلیمی این چنین گفت: همه برای درمان و بهبودی بهداد سلیمی زحمت کشیدند و همدلی تیم پزشکی نقش کلیدی در رسیدن بهداد به المپیک2016 داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر سهراب کیهانی جراح متخصص بهداد سلیمی در خصوص عمل جراحی وی تصریح کرد:  قبل از این اتفاق من بهداد را در تلویزیون می‌دیدم اما الان دوست من است. در اینکه بهداد سلیمی به المپیک رسید ابتدا خواسته خودش بود . داود باقری هم نقش مهمی در این قضیه داشت و تمام موارد را هماهنگ می‌کرد و در نهایت همدلی این تیم بود. یک ماه ما و دکتر نوروزی دلخوری داشتیم اما در این میان هم همدل بودیم .

وی ادامه داد: در المپیک رکورد جهان را شکست و دوباره او برای چهار سال آینده خواهیم داشت. باید از رییس فدراسیون تشکر کرد که دست ما را باز گذاشت و به ما انگیزه داد و حامی ما بود. غیر از ما فکر می کنم فقط علی مرادی باور داشت می توانیم بهداد را برگردانیم. از دورانی که گذشت خوشحالم و جزو خاطرات خوبم بود. امیدوارم بهداد در المپیک 2020 به مدال برسد . فکر می‌کنم در المپیک 2029 حرف‌های زیادی در مورد وزنه بشنویم.