پنجشنبه, 02 دی,1395

هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور- خوزستان

بهرام زاده در جایگاه نخست دسته 105+ کیلوگرم قرار گرفت

هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور- خوزستان

محسن بهرام وزنه بردار مناطق نفت خیز جنوب خوزستان که رکوردهایش در جام باشگاههای آسیا در هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری نیز مورد محاسبه قرار گرفت، صدرنشین دسته 105+ کیلوگرم شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور با رقابت نفرات دسته 105+ کیلوگرم پایان پذیرفت و محسن بهرام زاده وزنه بردار تیم مناطق نفت خیز جنوب که در جام باشگاههای آسیا وزنه زده بود، رکوردهایش در این هفته مورد محاسبه قرار گرفت تا با مجموع 413 کیلوگرم در جایگاه نخست وزنه برداران فوق سنگین قرار بگیرد.

همچنین؛ بهرام زاده که بعنوان یار کمکی برای تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز وزنه می زد در حرکت یکضرب 190 کیلوگرم، حرکت دوضرب 223 کیلوگرم و مجموع 413 کیلوگرم اول شد.پس از وی رامین ربیعی دیگر وزنه بردار مناق نفت خیز جنوب در حرکت یکضرب 191 کیلوگرم را مهار کرد در حرکت دوضرب وزنه 220 کیلویی را بالای سر برد تا با ثبت رکود مجموع 411 کیلوگرم به مقام دوم برسد.

گفتنی است؛ حامد مجیدی از تیم ذوب آهن اصفهان که او هم در جام باشگاههای آسیا به روی تخته رفته بود با مجموع 395 کیلوگرم در جایگاه سوم جا خوش کرد.

لازم به ذکر است؛ مهدی میرزایی از رعد پدافند با مجموع 392 کیلوگرم، رضا روحی از ذوب آهن با مجموع 386 کیلوگرم، علیرضا نایب پاشایی از عقاب نیروی هوایی همدان با مجموع 315 کیلوگرم و پوریا بیگلری دیگر وزنه بردار عقاب با مجموع 310 کیلوگرم، رتبه های چهارم تا هفتم را به خود اختصاص دادند.