یکشنبه, 01 دی,1398

هفتمی جهانفکریان در دسته 87 کیلوگرم

مسابقات بین‌المللی قطرکاپ

 هفتمی جهانفکریان در دسته 87 کیلوگرم

جهانفکریان ملی‌پوش وزنه‌برداری بانوان کشورمان در رقابتهای بین‌المللی قطرکاپ با مجموع 202 کیلوگرم، عنوان هفتمی دسته 87 کیلوگرم را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ امروز (یکشنبه 1 دی ماه) در ادامه سومین روز از ششمین دوره مسابقات قطر کاپ (گزینشی بازیهای المپیک2020 توکیو) پریسا جهانفکریان ملی‌پوش وزنه‌برداری بانوان کشورمان، از ساعت 14 در گروه A دسته87 کیلوگرم روی تخته رفت و سرانجام با مجموع 202 کیلوگرم به مقام هفتمی دست یافت.

در رقابت گروه A دسته 87 کیلوگرم بانوان 8 ورزشکار از قراقستان، فرانسه، ارمنستان، ترکمنستان، استرالیا، آلمان، مراکش و مغولستان به همراه جهانفکریان حضور داشتند. وزنه‌بردار کشورمان در حرکت یکضرب وزنه‌های 82 و 88 کیلوگرم را مهار کرد و در حرکت سوم با اینکه وزنه 91 کیلویی را بالای سر برد ولی داوران حرکت او را خطا اعلام کردند تا در حرکت یکضرب رتبه هفتم را به دست آورد. وی در انجام حرکت اول و دوم دوضرب موفق بود و وزنه‌های 108 و 114 کیلوگرم را مهار کرد ولی در سومین حرکت دوضرب خود نتوانست وزنه 118 کیلویی را بالا سر ببرد و در دوضرب هفتم شد و با مجموع 202 کیلوگرم در رده هفتم جای گرفت.
“هاکوبیان” ورزشکار ارمنستانی در این وزن به مقام قهرمانی رسید.