دوشنبه, 17 خرداد,1395

هتل میلیوم کلمبیا میزبان کاروان سه نفره وزنه برداری ایران

تمرین سهراب در هوای شرجی کارتاگینا

هتل میلیوم کلمبیا میزبان کاروان سه نفره وزنه برداری ایران
کاروان سه نفره وزنه برداری ایران (علی مرادی رییس فدراسیون ، سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی و سهراب مرادی ملی پوش دسته 94 کیلوگرم) پس از حضور در شهر کارتاگینای کلمبیا آماده رقابت سهراب مرادی با وزنه برداران 94 کیلویی حاضر در این تورنمنت گزینشی المپیک می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مسابقات وزنه برداری گزینشی المپیک2016 ریودوژانیرو در قاره آمریکا از امروز(دوشنبه17 خرداد) در شهر کارتاگینای کشورکلمبیا آغاز می شود. برهمین اساس، سهراب مرادی وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان پس از پایان جام بین المللی فجر(گزینشی المپیک2016 ریو) به همراه علی مرادی رییس فدراسیون و سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی به کشور کلمبیا در امریکای جنوبی سفر کردند تا سهراب پس ازشرکت در دومین تورنمنت گزینشی بتواند مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 ریو را دریافت کند.
بنابراین گزارش؛ سهراب مرادی پس از حضور در شهر کارتاگینا میزبان برگزاری مسابقات ، نخستین تمرین خود را در هوای شرجی این شهر انجام داد تا شنبه هفته آینده22خرداد (11 ژوئن) در سالن الیدور به روی تخته برود.
هم اکنون سهراب مرادی به همراه علی مرادی و سجاد انوشیروانی در هتل میلیوم شهرساحلی کارتاگینا که دارای آب و هوایی شرجی و گرم با رطوبت 80 درصداست حضوردارند.

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص وضعیت سهراب مرادی پس از سفر به کلمبیا گفت: در حال حاضرشرایط سهراب خیلی خوب است. آب و هوای شهر ساحلی کارتاگینا گرم و شرجی است و تقریبا شبیه است به شرایط آب و هوایی ریو. سهراب بعد از حضورمان در این شهر یک جلسه تمرین کرد و امروزنیز دو جلسه صبح و بعداز ظهر تمرین می کند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص سطح کیفی مسابقات در کلمبیا و مقایسه آن با جام بین المللی فجرتاکید کرد:اصلا سطح کیفی و کمی جام فجر و میزبانی ما با مسابقات کلمبیا قابل قیاس نیست. شرایط مسابقات و میزبانی ما خیلی بالاتر و بهتر از کلمبیا بود و این تورنمنت یعنی رقابتهای پان آمریکن درسطح کیفی پایینی برگزار می شود.البته برای ما مهم حضور سهراب در این میدان گزینشی و کسب مجوز شرکت در بازی های المپیک 2016 ریو است.

لازم به ذکر است که مسابقات گزینشی المپیک 2016 ریو در شهر کارتاگینا کشور کلمبیا 17 تا 22 خرداد برگزار می شود.