دوشنبه, 15 مرداد,1397

نیکومنش: مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در شان و منزلت جهان پهلوان نصیری برگزار خواهد شد

نائب رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران: اختتامیه رقابتهای16و17 سال به نام زنده یاد محمدعلی فلاحتی نژاد مزین شده است

نیکومنش: مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در شان و منزلت جهان پهلوان نصیری برگزار خواهد شد

نائب رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران در خصوص میزبانی رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور گفت: به احترام جهان پهلوان محمد نصیری سعی داریم مسابقات قهرمانی 16و17 سال را در شان و منزلت این پیشکسوت ارزنده ورزش و وزنه برداری کشور با کیفیت بالا برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ حمید رضا نیکومنش در خصوص برگزاری رقابتهای قهرمانی نوجوانان رده سنی16 و17 سال کشور به میزبانی تهران اظهار داشت: با حمایت های دکتر مرادی رئیس، دکتر بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری و همچنین مهندس فرهادی رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران، مسابقات قهرمانی نوجوانان رده سنی 16 و 17 سال کشور طی روزهای 16 تا 21 مردادماه به میزبانی مجموعه ورزشی شهید معتمدی (گارگران) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: به دلیل ارج نهادن از قهرمانی های متعدد و سپاسگذاری از زحمات اسطوره ورزش و وزنه برداری ایران، جهان پهلوان محمد نصیری این دوره از مسابقات را به اسم نکوداشت محمد نصیری نامگذاری کردیم. تا به امروز هیچ گونه نکوداشت برای این پهلوان و پیشکسوت وزنه برداری ایران برگزار نشده است بود و به احترام وی سعی داریم مسابقات را در شان و منزلت این پیشکسوت ارزنده ورزش و وزنه برداری کشور با کیفیت بالا برگزار کنیم.

نیکومنش در خصوص آمادگی هیئت وزنه برداری استان تهران برای برگزاری باشکوه این رقابتها در پایتخت کشور، تصریح کرد: زمان زیادی را برای برگزاری مناسب مسابقات نوجوانان کشور صرف کرده ایم تا این رقابتها با استانداردهای بین المللی برگزار شود و همه شرکت کنندگان با رضایت کامل تهران را ترک کنند. تعداد زیادی از مسوولان و پیشکسوتان ورزش و وزنه برداری کشورمان را برای حضور در این پیکارها دعوت کرده ایم تا با تقدیر و قدردانی از زحمات پیشکسوتان در این مسابقه به ورزشکاران نوجوان نشان دهیم تا باید احترام پیشکسوت خود را داشته باشند.

نائب رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران در خصوص تشکیل کلاس های آموزشی در حاشیه این رقابتها نیز تاکید کرد: به منظور ارتقاء و سطح کیفیت دانش مربیان وزنه برداری کشورمان در حاشیه برگزاری این مسابقات در نظر داریم تا کلاس های داوری و آنتی دوپینگ برگزار کنیم و همچنین یک سری برنامه های فرهنگی نیز در دستور کار قرار داده شده است.

نیکومنش در پایان خاطرنشان کرد: در اختتامیه این دوره از مسابقات قصد داریم به نحو شایسته یاد و خاطره زنده یاد محمدعلی فلاحتی نژاد را گرامی بداریم و همچنین در روز ۲۳ مردادماه در سالگرد شادروان فلاحتی نژاد از پسر وی تقدیر و تجلیل به عمل خواهیم آورد.