ﺳﻪشنبه, 23 آذر,1395

نوزدهمین جلسه شورای عالی فنی با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری برگزار شد

برخواه با حفظ سمت تا جهانی 2017 سرمربی جوانان شد

نوزدهمین جلسه شورای عالی فنی با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری برگزار شد

پایان نوزدهمین جلسه رسمی شورای عالی فنی با حضوررییس فدراسیون وزنه برداری و با ثبت مصوبات مهمی همراه بود که مهمترین آن حضور همزمان محمد حسین برخواه سرمربی موفق تیم ملی نوجوانان کشورمان درهر دو رده سنی یعنی ( تیم های ملی نوجوانان و جوانان) بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ نوزدهمین نشست رسمی شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری طبق مصوبه این شورا با حضور 2 رییس هیات (سید علیرضا قریشی از استان خوزستان) و (شاهین اسبقیان از استان اردبیل) و تصویب مصوبه های مهمی همراه بود.

دراین نشست که علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز از ابتدا در آن حضور داشت؛ اعضاء شورا درخصوص برخی تغییرات فنی و تخصصی در اساسنامه فدراسیون و نیز بررسی محتوایی قرارداد همکاری ملی پوشان و اعضاء کادرهای فنی با فدراسیون وزنه برداری در اردوهای ملی مباحث مختلفی را مطرح کرده و دردستور کار خود قرار دادند. در نهایت نیز مقرر گردید اعضاء حداکثر طی یک هفته آینده ضمن بررسی جامع و کامل اساسنامه فدراسیون نسبت به پیشنهادات فنی و تخصصی خود اقدامات لازم را طراحی نموده و درجلسه بعدی شورا برای تاییدیه نهایی آنرا به شورا ارائه دهند. همچنین علاوه برموضوع اساسنامه اعضاء شورای فنی موارد فنی مهم دیگری را نیز بررسی کرده و به تصویب رساندند که در ادامه اهم آن پیش رویتان قرار می گیرد.

1. مقرر گردیددرجلسه بعدی شورا که درخصوص ایجاد برخی تغییرات در اساسنامه فدراسیون است، ازیک نفر خبره حقوقی که سابقه بررسی اساسنامه های فدراسیون های ورزشی دیگر را دارد دعوت بعمل آید.

2.مقررگردید محمد حسین برخواه که پیش از این بعنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان عناوین و افتخارات ارزشمندی را برای کشورمان در رقابتهای جهانی و آسیایی کسب کرده است، با حفظ سمت خود ، در تیم ملی وزنه برداری (جوانان) کشورمان نیز تا رقابتهای جهانی 2017 به صورت همزمان و بعنوان سرمربی هر دو رده سنی فعالیت کرده و برنامه ریزی نماید. همچنین اکبر خورشیدی نیز که بعنوان مربی درکناربرخواه وزنه برداران نوجوان را هدایت می کرد، از این پس دررده سنی (جوانان) همچون سابق بعنوان دستیار و کمک مربی حسین برخواه وزنه برداران جوان کشورمان را برای حضوری موفق در رقابتهای جهانی سال 2017 مهیا کند.

3.علی امینی فرد دیگر دستیار محمدحسین برخواه در تیم ملی وزنه برداری نوجوانان نیز همچنان در رده سنی نوجوانان بعنوان مربی تیم ملی در جایگاه خود ابقاء شد.

4.مقررگردید،به منظور نهایی شدن آیین نامه قرارداد همکاری (ملی پوشان و اعضاء کادرهای فنی تیم های ملی) روز دوشنه هفته آینده 30( آذرماه 95 راس ساعت 10 صبح ) پس از برگزاری جلسه ای ویژه ، مفاد و بندهای مختلف قرارداد فی مابین فدراسیون وزنه برداری و ملی پوشان و اعضاء کادرهای فنی تیم های ملی وزنه برداری تکمیل شده و پس از بررسی قطعی درجلسه بعدی شورا نهایی و عملیاتی گردد.

(( حضور قریشی و اسبقیان درنوزدهمین جلسه شورا))

سید علیرضا قریشی (رییس هیات وزنه برداری استان خوزستان) و شاهین اسبقیان (رییس هیات وزنه برداری استان اردبیل) بعنوان نمایندگان هیات وزنه برداری این دو استان وزنه بردار خیز میهمانان ویژه نوزدهمین جلسه شورای عالی فنی بودند. برهمین اساس و پس از بررسی دستور جلسه شورا، هر دو رییس هیات وزنه برداری استان خوزستان و اردبیل به پیشنهاد علی مرادی رییس فدراسیون دقایقی با ایراد سخن درجلسه رسمی شورا، از فعالیت های استانی خود در هیات و نیز مشکلات و دغدغه هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنند سخن به میان آوردند تا فدراسیون وزنه برداری و شورای عالی با دیدی بازتر از گذشته وآگاهی کامل ازمصائب هیات های استانی، برای رفع مشکلات و دغدغه های استان ها قدم بردارد و برنامه ریزی دقیقتری نسبت به گذشته داشته باشد.

لازم به توضیح است؛سید علیرضا قریشی رییس هیات وزنه برداری استان خوزستان که قرار است در دو ماه پایانی سال 95 میزبان 2 رقابت مهم داخلی (قهرمانی کشور بزرگسالان) و بین المللی ( دومین دوره تورنمنت بین المللی فجر) در شهر اهواز باشد، ازبرنامه ریزی هیات و ارتباطاتی که برای پوشش مالی و منابع انسانی به جهت برگزاری ایده ال این دو رقابت معتبردردستور کار ستاد برگزاری مسابقات وزنه برداری هیات استان خوزستان قرار گرفته است خبرداد.