پنجشنبه, 27 اسفند,1394

نه تنها من بلکه تمام هم تیمی هایم هر لحظه مهیای تست دوپینگ هستند

رستمی: با تمام توانم برای درخشش در المپیک تمرین می کنم/ نمی خواهم عمر ورزشی ام کم شود

میانبر تاریک برای قهرمانی/ گفت‌وگوی ایسنا با یک دوپینگ‌ساز!
کیانوش رستمی حرفه ای تر از هر زمان دیگری همراه و همگام با برنامه آماده سازی تیم ملی وزنه برداری دوشادوش هم تیم های ملی پوشش در اردوی کیش تمرین می کند تا با انگیزه تر از همیشه مهیای حضوری پررنگ در بازی های المپیک 2016 ریو شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛  کیانوش رستمی بی تردید یکی از افتخارات بی بدیل وزنه برداری دنیا است. ملی پوشی توانمند که کادرفنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان بیش از هر زمان دیگری روی کسب یک نشان خوش رنگ توسط ملی پوش 85 کیلویی کشورمان در بازی های المپیک 2016 ریو حساب ویژه ای باز کرده است. کیانوش رستمی درخصوص اینکه از او و سایر ملی پوشان در اردوی کیش تست دوپینگ اخذ شد تاکید می کند: این موضوع خیلی برای ما تازگی ندارد. زیرا من و سایر هم تیمی هایم هر لحظه و در هر کجا که باشیم مهیای دادن تست دوپینگ هستیم. بنابراین مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد زیرا شعار تک تک ما وزنه برداری پاک است.

ملی پوش طلایی ایران در رقابتهای دسته 85 کیلوگرم مسابقات جهانی 2011 فرانسه و 2014 قزاقستان با بیان این مطلب که مدیریت فدراسیون و کادرفنی هرچه صلاح بداند من هم از آن پیروی خواهم کرد؛ در خصوص آمادگی خود برای حضور در رقابتهای آسیایی ازبکستان و جام فجر می گوید: در حال حاضر تمرینات بدنسازی و وزنه‌برداری را با هم انجام می دهم و با همین سبک نیز تا المپیک جلو می‌روم زیرا می‌خواهم به شرایطی برسم که بدنم آسیب نبیند و عمر ورزشی‌ام کم نشود. هرچند در این خصوص مدیریت فدراسیون وکادرفنی هرچه صلاح بداند من هم از آن پیروی خواهم کرد ضمن اینکه باید از آیت الله شهرستانی که پیگیر کارهای من است و به من روحیه مضاعفی می‌دهد، تشکر ویژه ای داشته باشم. من پله پله سعی می کنم به آن چیزی که می خواهم برسم. بی تردید برنامه های تمرینی بسیار خوبی داریم که می تواند به پیشرفتم برای رسیدن به آمادگی ایده ال کمک شایانی کند.
رستمی درباره‌ شرایط اردوی کیش نیز تاکید دارد: در ابتدای شروع اردو در کیش کم و کاستی‌هایی بود اما علی مرادی با وجود اینکه دستش خالی بود و حمایت مالی و تدارکاتی آنچنانی به او نشده بود، تمام تلاش و توان خودرا به کار گرفت تا تیم ملی  در این اردوی خارج از تهران وضعیت خوبی داشته باشد.  رییس فدراسیون وزنه برداری برخلاف گذشته هرماه با تیم ملی بزرگسالان به فکر پشتوانه‌های وزنه برداری ایران است. زیرا او با همین تفکرمثبت اردوهای تیم‌های نوجوانان و جونان را تعطیل نمی‌کند تا با توجه کردن به پشتوانه‌ها، افتخار آفرینی‌های قشنگی در راه باشد