ﺳﻪشنبه, 13 تیر,1396

نماینده مردم در مجلس: تلاش فدراسیون وزنه‌برداری دستاوردهای مناسبی به همراه داشته است

عضو فراکسیون ورزش: نباید اجازه دهیم زمینه تضعیف جایگاه فدراسیون بوجود بیاید

نماینده مردم در مجلس: تلاش فدراسیون وزنه‌برداری دستاوردهای مناسبی به همراه داشته است
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد نباید اجازه دهیم با مطرح شدن دعواها و اختلافات داخلی، زمینه تضعیف جایگاه فدراسیون وزنه برداری کشورمان بوجود بیاید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه ورزشکاران وزنه‌برداری ایران دارای ظرفیت‌های بسیاری خوبی برای بدست آوردن عناوین و مقام‌های برتر در میادین جهانی و بین‌المللی هستند، گفت: فدراسیون با تلاش تیمی توانسته دستاوردهای مناسبی برای ایران اسلامی به همراه داشته باشد و از این رو باید حمایت معنوی خوبی برای مناسب سازی شرایط در وضعیت کنونی انجام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید در آستانه برگزاری جام جهانی وزنه برداری دعواها و اختلافات داخلی را مطرح کرد و زمینه تضعیف جایگاه کشورمان را بوجود آورد، اظهار کرد: این مهم در حالیست که وقتی شورای فنی فدراسیون تصمیمی را برای بهبود وضعیت تیم ملی اتخاذ می‌کند، همه باید به آن احترام بگذارند و اجازه ندهند حواشی این رشته مهم را درگیر مسائل ناچیز کند.

وی تصریح کرد: نباید نسبت به این رشته با بی‌تفاوتی رفتار کرد زیرا این مهم در حالیست که اخیرا استعفای سرمربی تیم ملی موجب شده تا حواشی زیادی پیرامون این فدراسیون به وجود آید.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه اکنون در آستانه برگزاری جام جهانی قرار داریم از این رو همه مسئولان، تصمیم گیران، ورزشکاران و حتی پیشکسوتان باید با همدیگر تلاش کنند تا ورزشکاران ایرانی به قهرمانی دست یابند، ادامه داد: خوشبختانه ایران دارای جایگاه خوبی در این رشته است؛ لذا نباید زمینه خدشه‌دار کردن آن را بوجوید بیاوریم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان می‌تواند از طریق ایجاد شرایط مناسب اختلافات بوجود آمده را رفع کند تا رشته پرمدال و پرمخاطب وزنه برداری از حاشیه فاصله بگیرد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت