دوشنبه, 27 دی,1395

نفرات برتر رکوردگیری به مرحله بعدی اردوی تیم ملی اضافه می شوند

ربیعی: المپیکی ها 5 بهمن به اردو می آیند

نفرات برتر رکوردگیری به مرحله بعدی اردوی تیم ملی اضافه می شوند

مربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص ادامه اردوهای بزرگسالان کشورمان گفت: با حضور نفرات برتر این مرحله به همراه المپیکی ها، تمرینات مرحله بعدی از 5 بهمن ماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص رکوردگیری پایانی این مرحله از اردوی بزرگسالان کشورمان تصریح کرد: مرحله دوم اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان از یک ماه پیش آغاز شده است. ملی پوشان چهار هفته تمرین سنگین داشتند و پس از پایان هر اردو برای سنجش وضعیت نفرات حاضر، یک رکوردگیری درون اردویی از نفرات به عمل خواهیم آورد. برهمین اساس 13 وزنه بردار برای مشخص شدن نفرات برتر مورد ارزیابی قرار می گیرند تا بهترین ها به مرحله بعدی راه پیدا کنند.با صلاحدید کادر فنی، قرار بر این شد تا روز چهارشنبه(29 دی ماه) در پایان این مرحله از اردو یک رکوردگیری برگزار شود.

وی ادامه داد:به علت اینکه اکثریت وزنه برداران حاضر در این مرحله از اردو، در باشگاه های لیگ برتری حضور دارند و باید در هفته چهارم برای تیم های خود وزنه بزنند با هماهنگی سازمان لیگ فدراسیون وزنه برداری، رکوردگیری این مرحله به صورت رسمی و با حضور داوران بین المللی برگزار می شود.

قهرمان اسبق وزنه برداری آسیا در خصوص شرایط وزنه برداران در مرحله دوم اردوی تیم ملی تاکید کرد: وضعیت تمامی نفرات ملی پوش در تمرینات بسیار بهتر از قبل شده است و پیشرفت خیلی زیادی داشتند. انتظار داریم تا رکوردهای مدنظرمان را به ثبت برساندند. نفرات برتر این اردو با تشخیص کادر فنی به مرحله بعدی که با حضور ملی پوشان المپیکی است در روز 5 بهمن در کمپ تیم های ملی آغاز می شود.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه آیا نفرات ملی پوش آسیب دیدگی دارند؛ اظهار داشت: در جمع 13 وزنه برداری که قرار است در رکوردگیری شرکت داشته باشند فقط رامین ربیعی مصدومیتی جزیی از ناحیه کمر دارد و به طور حتم در رکوردگیری شرکت می کند.

ربیعی در خصوص حضور وزنه بردار البرزی در تیم ملی بزرگسالان نیز خاطرنشان کرد: همایون تیموری از دیروز(یکشنبه 26 دی ماه) به تمرینات تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اضافه شده است و کادر فنی قصد دارد تا وضعیت آمادگی این وزنه بردار را بسنجد ولی در رکوردگیری شرکت نمی کند.وی در رقابت های هفته چهارم لیگ برتر وزنه برداری برای تیم شرکت ملی حفاری اهواز به روی تخته می رود.