شنبه, 18 اردیبهشت,1395

نحوه ثبت نام آی دی کارت جام بین المللی فجر

اصحاب رسانه برای ارسال مدارک فقط تا 20 اردیبهشت مهلت دارند

نحوه ثبت نام آی دی کارت جام بین المللی فجر
تمامی رسانه های متقاضی برای پوشش خبری و تصویری مسابقات وزنه براری بین المللی جام فجر که از تاریخ 9 لغایت 13 خرداد به میزبانی تهران در تالار وزنه برداری مجموعه آزادی برگزار می شود. از ( 12 اردیبهشت95) تا پایان وقت اداری روز دوشنبه (20 اردیبهشت) فرصت دارند مدارک ذیل را برای صدور آی دی کارت مخصوص این مسابقات به آدرس ایمیل(iriwfiran@yahoo.com) روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ارسال کنند.
برهمین اساس مدارک لازم جهت صدور آی دی کارت جام فجر(گزینشی المپیک 2016 ریو ) به شرح زیر می باشد:
1- معرفی نامه معتبرممهور به مهر رسمی رسانه مربوطه(اسکن شده)
2- عکس ۳ در ۴ با زمینه سفید(اسکن شده)
3- ارسال کارت خبرنگاری رسمی و تایید شده وزارت ورزش (اسکن شده)
با توجه به ظرفیت محدود برای حضور خبرنگاران، عکاسان و تصوبرداران رسانه های دیداری ، شنیداری و نوشتاری در تورنمنت بین المللی جام فجر برای رسانه های مختلف با توجه به نوع و نحوه پوشش آنها سهمیه بندی به صورت ذیل برای اختصاص آی دی کارت انجام می شود.
1- رسانه های نوشتاری شامل( روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایر رسانه های که به این بخش مربوط می شوند) سهمیه آنها یک خبرنگار و عکاس می باشد.
2- رسانه های شنیداری(سهمیه این رسانه یک گزارشکر و یک کارشناس پیش بینی شده است) در صورتی که رسانه مربوطه در این حوزه تصمیم به اعزام سایر عوامل فنی مورد نیاز برای پوشش خبری مسابقات داشته باشد حتماً می بایست اسامی و نوع فعالیت عوامل به صورت مکتوب در معرفی نامه رسمی رسانه مذکور به صورت اسکن شده به ایمیل(iriwfiran@yahoo.com) روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ارسال شود.
3- رسانه های دیداری : رسانه های مذکور که شامل (شبکه های مختلف تلویزیونی سیمای جمهوری اسلامی در دو بخش برنامه های زنده و تولیدی) می شوند حتماً می بایست تا پایان وقت اداری 20 اردیبهشت ماه 95 اسامی و مدارک تمامی گزارشگران، کارشناسان و عوامل فنی مورد نیاز خود را طبق ضوابطی که در ابتدا به آن اشاره شد به ایمیل روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ارسال کنند.
لازم به ذکر است؛ خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران ورزشی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه) با شماره تلفن مستقیم روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری (44703428) تماس حاصل نمایند.