چهارشنبه, 19 آبان,1395

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری:

یک کرسی دیگر به جایگاه وزنه برداری کشورمان در آسیا اضافه می شود

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری:
باقری؛ نایب رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: با حمایت های رییس فدراسیون در جلسه هیأت رئیسه کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، به زودی یک کرسی دیگر به جایگاه های وزنه برداری کشورمان در آسیا اضافه می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر داود باقری رییس کمیته پزشکی و نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص شرکت در نشست کمیته های کنفدراسیون وزنه برداری آسیا تاکید کرد: امروز(چهارشنبه 19 آبان ماه) در جلسه کمیته های کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، کشورمان دو نماینده داشت. دکتر مصطفی حکمت پور در کمیته آموزش و تحقیقات، بنده نیز در کمیته پزشکی، در این جلسات شرکت کردیم. اهم مسائل در رابطه با نیازها و موارد فنی که کمیته ها در سال گذشته با آن مواجه شدند، بحث و گفتگو کردیم.
دکتر باقری در خصوص مباحث مطرح شده از سوی دکتر حکمت پور گفت: دکتر حکمت پور برنامه خیلی خوبی را در این نشست ارائه دادند. برهمین اساس سخنرانی سودمندی را داشتند که در نهایت قرار شد پیشنهادات وی بصورت مکتوب در مسابقات آینده ارائه شود.
وی ادامه داد: در کمیته پزشکی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا هم از ما خواستند در مورد موفقیت و تجربه های که کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری بدست آورده به آنها کمک بدهیم. در این جلسه نیز در خصوص درمان بهداد سلیمی در مدت زمانی کوتاه سئوالاتی مطرح شد. همچنین راجب کنترل دوپینگ که در طول دو سال گذشته به موفقیت خوبی دست یافتیم به تبادل نظر پرداختیم.
نایب رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان اضافه کرد: قرار شد فردا(پنجشنبه 20 آبان ماه) در کنگره وزنه برداری آسیا درباره این موضاعات بحث شود و از خدماتی که کمیته های آموزش وتحقیقات و همچنین کمیته پزشکی داشتند، تشکر و قدردانی به عمل آید.
وی در پایان خاطرنشان کرد:علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، از یکی دیگر ازاعضای فنی وزنه برداری کشورمان برای عضویت در کنفدراسیون وزنه برداری آسیا حمایت کردند.به زودی یک کرسی دیگر به جایگاه های وزنه برداری کشورمان اضافه می شود و پس از آن می توانیم یک خبر خوب به خانواده وزنه برداری بدهیم که این نشان از قدرت و توان وزنه برداری ایران را دارد.