چهارشنبه, 06 اردیبهشت,1396

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری؛

نتیجه میدان دادن به جوانان مثبت خواهد بود

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری؛

دکتر باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری معتقد است؛ وزنه برداری برای حضور پرقدرت در مسابقات آینده دست به جوانگرایی زده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا به میزبانی عشق آباد ترکمنستان تصریح کرد: رقابت خیلی خوبی را مسابقات قهرمانی آسیا در ترکمنستان شاهد هستیم. این کشور در چند سال اخیر فعالیت و سازندگی خوبی در کشورش داشته است. مخصوصاً در ورزش سرمایه گذاری کرده اند و چند ماه دیگر مسابقات داخل سالن را برگزار خواهند کرد به همین جهت این رقابت ها تست آزمایشی برای ترکمن هاست.

وی ادامه داد:علاوه بر ورزشکاران وزنه برداری، کیک بوکسینگ و شنا در عشق آباد حضور دارند و این مسابقاتی که در حال برگزاری است در حد استانداردهای بین المللی است. کسانی که بازی های المپیک را برگزار کردند این رقابت های را مدیریت می کنند، به جهت اینکه ترکمنستان تجربه و سابقه برگزاری مسابقات را ندارند.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص جوانگرایی در تیم ملی بزرگسالان کشورمان، گفت: تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان جوان است، امیدورایم در این رویداد بچه ها خوب ظاهر شوند و این مسابقه برای آنها یک تجربه خوب در آینده باشد. تیم شرایط خوب و قابل قبول دارد و امیدورایم در صحنه مسابقه عملکرد مناسب را از خود ارائه دهند.

دکتر باقری با بیان این مطلب که جوانگرایی در هر جای دنیا تاثیر خود را روی تیم خواهد داشت، اظهار داشت: میدان دادن به جوانترها نه تنها در وزنه برداری حتی در سایر رشته های ورزشی دیگر حاکم است که جوانگرایی منتقدان و موافق خود را دارد.معمولاً به جوانان میدان می دهیم نتیجه خوب حاصل می شود و ضمن اینکه وزنه برداری در آینده رویدادهای با اهمیتی را پیش رو دارد. این سرمایه گذاری در سال های بعدی نتیجه اش مشخص می شود ولی امیدواریم در این دوره از مسابقات در ترکمنستان هم نتیجه قابل قبولی را بدست آوریم.