چهارشنبه, 18 فروردین,1395

ناکامی قبل را با استراتژی جدید جبران می کنم

محمدرضا براری: تلاشم می کنم المپیکی شوم

ناکامی قبل را با استراتژی جدید جبران می کنم
وزنه بردار ملی پوش دسته 105 کیلوگرم کشورمان گفت: تمرینات را با تمرکز بالا دنبال می کنم تا در المپیک2016 ریو حضور داشته باشم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری،     محمد رضا براری درخصوص شرایط اردوی تیم ملی گفت: شرایط اردویی بهتر از قبل شده وهمه امکانات و تجهیزات برای موفقیت در اختیار ملی پوشان گذاشته شده است.سجاد انوشیروانی و کادر فنی جدید تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تمام تلاش شان موفقیت در سه رقابت پیش رو از جمله قهرمانی آسیا، جام فجر و بالاخره المپیک 2016 ریو است.
براری درخصوص وضعیت کنونی خود تصریح کرد: در حال حاضر شرایط مناسبی دارم و فقط یک گرفتگی جزیی عضله داشتم که با کمک ماساژور برطرف شد.دوری یکساله ام از صحنه مسابقات و حاشیه هایی که برایم به وجود آمده بود باعث تضعیف روحیه ام شد ولی با کمک سرمربی از لحاظ روحی و روانی به شرایط ایده آل بازگشتم.
وی در خصوص حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان اظهار کرد : تمرینات مداوم و مستمری دارم. امیدوارم روز به روز خودم را به شرایط آرمانی نزدیکتر کنم. هنوز اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص نشده است. اگر در ترکیب تیم ملی وزنه برداری کشورم در ازبکستان حضور داشته باشم با حداکثر توان برای کسب بهترین نتایج تلاش می کنم تا بعد از یکسال دوری از مسابقات بین المللی رکورد خوبی را به ثبت برسانم.
براری در خصوص بازی های المپیک ریو خاطر نشان کرد :  سعی دارم تا در تمرینات نظر مثبت سجاد انوشیروانی را جلب کنم و در ترکیب 5 نفره تیم اعزامی به المپیک2016 ریو حضور داشته باشم. همه تلاشم این است که ناکامی قبل را با استرادژی جدید جبران کنم.اگر دراین مسابقات حاضر نشدم آرزوی موفقیت و مدال آوری کاروان ورزش کشورم به خصوص تیم ملی وزنه برداری را در این رویداد بزرگ دارم.