ﺳﻪشنبه, 06 آذر,1397

میزبان قهرمان شد

در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری کشور در بخش پسران

میزبان قهرمان شد

تیم وزنه برداری استان لرستان با کسب ۲ مدال طلا، یک نشان نقره و یک گردن آویز برنز، قهرمان اولین دوره المپیاد استعدادیابی برتر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابتهای اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری کشور در بخش پسران طی روزهای یکم تا 6 آذرماه به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار شد و درنهایت تیم استان لرستان با کسب ۲ مدال طلا، یک نشان نقره و یک گردن آویز برنز، بر سکوی نخست تکیه زد.

رده بندی تیم به شرح زیر است:
لرستان: ۲طلا، یک نقره و یک برنز
فارس: ۲ طلا و یک نقره
خوزستان: یک طلا، ۲ نقره و ۳برنز
مازندران: یک طلا، ۲ نقره و یک برنز
آذربایجان شرقی: یک طلا و ۲ نقره
تهران: یک طلا، یک نقره و یک برنز

نفرات برتر اوزان دهگانه:
دسته ۴۹ کیلوگرم:

اشکان مهمدی(خوزستان): مجموع ۱۳۱ کیلوگرم(طلا)
امیر محمد سلیمانی(اردبیل): مجموع ۱۳۰ کیلوگرم(نقره)
عبداله محمدی(خوزستان): مجموع ۱۲۷ کیلوگرم (برنز)

دسته ۵۵ کیلوگرم:

علی عالی پور(آذربایجان غربی): مجموع ۱۸۳ کیلوگرم(طلا)
امیرحسین حسین زاده (تهران): مجموع ۱۷۲ کیلوگرم (نقره)
ابوالفضل خاکباز (لرستان): مجموع ۱۶۷ کیلوگرم (برنز)

دسته۶۱ کیلوگرم:
عرفان آقایی(آذربایجان شرقی): مجموع ۲۲۳ کیلوگرم (طلا)
عرفان مرادی(آذربایجان شرقی): مجموع ۲۰۱ کیلوگرم (نقره)

کوروش پیری(کرمانشاه): مجموع ۱۸۷ کیلوگرم(برنز)

دسته ۶۷ کیلوگرم
عبداله بیرالوند(لرستان): مجموع ۲۲۹کیلوگرم(طلا)
فرید نقدی پور(خوزستان): مجموع ۲۱۸ کیلوگرم(نقره)

امیرحسین سلیمانی(تهران): مجموع ۲۱۷ کیلوگرم(برنز)

دسته ۷۳ کیلوگرم:
مبین کاسب (مازندران): مجموع ۲۳۴ کیلوگرم(طلا)
سامان آقایی(آذربایجان شرقی): مجموع ۲۲۴ کیلوگرم(نقره)

محمود حاتمی(خوزستان): مجموع ۱۹۷ کیلوگرم(برنز)

دسته ۸۱کیلوگرم:
مهدی حسینی (لرستان): مجموع ۲۴۷ کیلوگرم(طلا)
محمدمهدی دارایی(لرستان): مجموع ۲۳۲ کیلوگرم(نقره)
کیان سهرابی(خوزستان): مجموع ۲۳۱ کیلوگرم(برنز)

دسته ۸۹ کیلوگرم:
حسن عمادی (فارس): مجموع 264 کیلوگرم(طلا)
باربد مولایی(مازندران): مجموع 249 کیلوگرم(نقره)

طاها نعمتی(اردبیل): مجموع 244 کیلوگرم(برنز)

دسته ۹۶ کیلوگرم:
عرفان قربانی(تهران): مجموع ۲۸۱ کیلوگرم(طلا)
کوروش زارع(فارس): مجموع ۲۶۷ کیلوگرم(نقره)

ماهان صبوری(مازندران):مجموع ۲۴۵ کیلوگرم(برنز)

دسته ۱۰۲ کیلوگرم:
محمد استواری(فارس): مجموع ۲۶۰ کیلوگرم(طلا)
نریمان نقدی پور(خوزستان): مجموع ۲۴۷ کیلوگرم(نقره)

سینا حداد(گلستان):مجموع ۲۱۷ کیلوگرم(برنز)

دسته ۱۰۲+ کیلوگرم:

علیرضا اسفندیاری(البرز): مجموع ۳۱۰ کیلوگرم(طلا)
امیررضا محمدی نیا (مازندران): مجموع ۲۸۰ کیلوگرم(نقره)
مهدی نخست(اردبیل): مجموع۲۵۰ کیلوگرم(برنز)