یکشنبه, 05 اردیبهشت,1395

میری:

هدفم فقط افزایش رکوردهایم است

میری:

ملی پوش دسته 77 کیلوگرم کشورمان در خصوص پیکارهای وزنه برداری قهرمانی سال 2016 ازبکستان گفت: هدفم افزایش رکوردها و موفقیت در مسابقات پیش رو همچون قهرمانی آسیا و تورنمنت بین المللی جام فجر در تهران است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی میری وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان کشورمان در خصوص شرایط آمادگی خود در مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان افزود: یک سال است از رده جوانان به بزرگسالان آمده ام و سال گذشته در اولین تجربه آسیایی خود در رده بزرگسالان به دلیل آسیب دیدگی که داشتم هفتم شدم. اما امسال شرایط بهتری دارم و طی سه ماه گذشته، توسط سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان با انجام تمرینات مناسب شرایط بهتری دارم و با آمادگی صد درصد در ازبکستان حضور پیدا کرده ام و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.

 

دارنده مدال نقره جوانان جهان در خصوص آسیب دیدگی خود تصریح کرد: آسیب دیدگی من از ناحیه لگن بود که با کمک فیزیوتراپ، ماساژور و همچنین سرمربی تیم ملی رفع شده و تمرینات را به خوبی پشت سر گذاشته ام.

 وزنه بردار ارومیه ای تیم ملی بیان داشت: البته برای مسابقات قهرمانی کشور که سال گذشته در شوشتر برگزار شد زیر نظر بابک مراد زاده مربی و همچنین رئیس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و همین امر باعث شد دوباره به روزهای اوج خودم برگردم و ضمن کسب عنوان قهرمانی در کشور مجدداً به تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم.

هدفم افزایش رکوردها و موفقیت در مسابقات پیش رو همچون قهرمانی آسیا و تورنمنت بین المللی جام فجر در تهران است.

وی در خصوص وزن 77 کیلوگرم تیم ملی نیز گفت: رسول تقیان رکوردارمجموع این وزن در کشور است اما بعد از مدال های جهانی که محمدعلی فلاحتی نژاد و محمدحسین برخواه کسب کردند، دیگر مدالی در این وزن نگرفتیم.

میری در پایان خاطر نشان کرد:با حمایت های علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری که موجب شد تیم جوانان در سال 2015 به مسابقات جهانی لهستان اعزام شود و در آنجا به مدال نقره دست یافتم. هم اکنون نیز در مسابقات آسیایی ازبکستان سعی دارم با کسب نتایج خوب، جواب اعتماد مربیان خود را بدهم.