دوشنبه, 13 آذر,1396

میری هفتم شد، رستمی اوت کرد

در پایان رقابت دسته 85 کیلوگرم

میری هفتم شد، رستمی اوت کرد
در پایان رقابت‌های دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی 2017 جهان آمریکا، کیانوش رستمی در حرکت دوضرب ناکام ماند و میری با مجموع 348 کیلوگرم هفتم شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین روز از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان به میزبانی شهر آناهیم ایالت کالیفرنیا آمریکا، با حضور کیانوش رستمی و علی میری دو ملی پوش وزنه برداری کشورمان در رقابت گروه A دسته 85 کیلوگرم همراه بود.
پس اینکه کیانوش رستمی در حرکت یکضرب توانست وزنه 174 کیلویی را مهار کرد و مدال نقره گرفت در حرکت دوضرب دو مرتبه وزنه 212 کیلوگرم و یک بار نیز وزنه 215 کیلویی را نتوانست مهار کند تا کار خود را در رقابتهای جهانی آناهیم با یک مدال نقره حرکت یکضرب به پایان برساند.
علی میری نیز با ثبت وزنه 155 کیلویی در جایگاه هفتم قرار گرفته بود، در حرکت دوضرب ابتدا وزنه 193 کیلویی را بالای سر برد ولی در مرتبه دوم و سوم وزنه 201 کیلوگرم را نتوانست به درستی مهار کند و در حرکت دوضرب ششم شد و با مجموع 348 کیلوگرم در جایگاه هفتم قرار گیرد.
عملکرد نفرات برتر دسته ۸۵ کیلوگرم:
۱- پرز مندز (شیلی): حرکت یکضرب ۱۷۵ کیلوگرم (مدال طلا)، حرکت دوضرب 203 کیلوگرم (مدال طلا) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال طلا)
۲- مسیج (لهستان): حرکت یکضرب 162 کیلوگرم (چهارم)، حرکت دوضرب 197 کیلوگرم (مدال نقره) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال نقره)
3- پیزالتو (ایتالیا): حرکت یکضرب 162 کیلوگرم (مدال برنز)، حرکت دوضرب 197 کیلوگرم (چهارم) و مجموع ۳۷۸ کیلوگرم (مدال برنز)