یکشنبه, 12 آذر,1396

میری: هدفم قرار گرفتن روی سکوی جهانی است

بهترین وزنه برداران دنیا در ایران هستند

میری: هدفم قرار گرفتن روی سکوی جهانی است
ملی پوش دسته 85 کیلوگرم گفت: امیدوارم بتوانم وزنه های که در تمرین زدم اینجا نیز تکرار کنم و به امید خدا و با دعای مردم ایران در رقابت دسته 85 کیلوگرم مسابقات جهانی روی سکوی جهانی باشم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی میری ملی پوش وزنه برداری کشورمان در خصوص آخرین وضعیت آمادگی خود قبل از حضور در رقابت دسته 85 کبلوگرم مسابقات قهرمانی جهان در آناهیم آمریکا اظهار داشت: خدا شکر خدا هم اکنون آمادگی بدنی ام خیلی خوب است و در مدت 4 ماهی که به صورت مستمر و مداوم در اردوهای تیم ملی بزرگسالان، حضور داشتم جز نفرات اصلی برای اعزام به مسابقات جهانی بودم و با تمرینات پرفشار و سنگین به آمادگی صدرصد رسیده ام.
وی ادامه داد: سطح مسابقات در رقابت اوزان 69 و 77 کیلوگرم خیلی بالا بود، امیدوارم بتوانم وزنه های که در تمرین زدم اینجا نیز تکرار کنم و به امید خدا و با دعای مردم ایران در رقابت دسته 85 کیلوگرم مسابقات جهانی روی سکوی جهانی باشم و مدالی ارزشمند برای کشورم بدست بیاورم.
میری در خصوص عدم حضور 9 کشور به دلیل محرومیت گفت: اگر تیم های که به علت دوپینگ در این مسابقات محروم شدند در رقابتها حضور پیدا می کردند هم مشکلی در کار بچه ها ایجاد نمی کرد.
نایب قهرمان 2015 جوانان جهان در خصوص نفرات برتر وزنه برداری جهان که در تیم ملی ایران حضور دارند، تاکید کرد: در تیم ملی وزنه برداری ایران، قهرمانان المپیک و جهان نظیر کیانوش رستمی، سهراب مرادی، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی حضور دارند و هدف مان کسب بهترین نتیجه تیمی است تا در آمریکا قهرمان جهان شویم تا این گونه مزد زحمات مربیان و ریاست محترم فدراسیون و ملت شریف ایران را بدهیم.