شنبه, 11 اردیبهشت,1395

مولایی:

باید روی حرکت یک ضرب بیشتر کار کنم

مولایی:

دارنده مدال برنز رقابت های قهرمانی آسیا در دسته فوق سنگین گفت: باید در حرکت یک ضرب بیشتر کار کنم تا در حرکات دو ضرب با خیال راحت تر روی تخته بروم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهادر مولایی در خصوص عملکردش در حرکت یکضرب افزود: امروز از نظر بدنی بسیار خوب بودم و سبکی وزنه ها را احساس می کردم اما نمی دانم چرا در یک ضرب با وجود سبکی وزنه ها شانس نمی آورم و آنها را از دست می دهم. در رقابت های قهرمانی سال 2015 آسیا در تایلند و پیکارهای قهرمانی سال 2015 جهان در آمریکا و امسال نیز در مسابقات آسیایی تاشکند در یک ضرب عملکرد خوبی نداشتم.

وی اظهار داشت: باید تمرکزم را برای رقابت های بین المللی جام فجر که خرداد ماه در تهران برگزار می شود جمع کنم تا در حرکت یک ضرب وزنه های خوبی را بالای سر ببرم.

دارنده مدال نقره رقابت های قهرمانی سال 2013 جهان در خصوص حرکت دو ضرب نیز گفت: پس از رفع مصدومیتم توانستم وزنه 247 کیلوگرمی را بالای سر ببرم و آغاز خوبی شد تا در المپیک بتوانم نتیجه بهتری بگیرم .

این وزنه بردار مازندرانی تیم ملی خاطر نشان کرد: همین قدر که سبکی وزنه ها را پس از دو سال احساس می کنم و با جنگندگی و روحیه بالا آنها را بالای سر می برم برای من ارزش بسیاری دارد و امیدوارم در المپیک بتوانم نتیجه بهتری بگیرم.

بهادر مولایی امروز شنبه در رقابت های قهرمانی آسیا در دسته فوق سنگین در حرکت یک ضرب با 180 کیلوگرم و دو ضرب با 247 کیلوگرم صاحب یک مدال برنز (مجموع) و طلای (دوضرب) شد.

چهل و ششمین دوره رقابت های قهرمانی وزنه برداری سال 2016 آسیا از 5 اردیبهشت در مجموعه ورزشی ازبكستان شهر تاشكند آغاز شد كه امروز (شنبه) به كار خود پایان داد.

تیم ملی وزنه برداری کشورمان در وزن های 85 ،94 ، 105 و 105+ کیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی 2 نقره و یک برنز) ،(محمدرضا براری دوطلا و یک برنز) ،( بهادر مولایی 1 طلا و 1 برنز) در مجموع با (3 طلا، 4 نقره و 3 برنز ) و کسب 500،8 امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی آسیا شد.