شنبه, 21 مهر,1397

ملی پوش فوق سنگین کشورمان به مصاف حریفان خود خواهد رفت

در آخرین روز رقابتهای وزنه برداری بازیهای المپیک نوجوانان

ملی پوش فوق سنگین کشورمان به مصاف حریفان خود خواهد رفت

علیرضا یوسفی ملی پوش فوق سنگین کشورمان در آخرین روز رقابتهای وزنه برداری بازیهای المپیک نوجوانان به مصاف 6 حریف خود در دسته 85+ کیلوگرم خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علیرضا یوسفی ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری کشورمان از ساعت 30دقیقه بامداد یکشنبه 22 مهرماه در بازی های المپیک نوجوانان به مصاف 6 حریف خود در دسته 85+ کیلوگرم خواهد رفت.

علیرضا یوسفی ملی پوش تیم ملی نوجوانان کشورمان، برای دومین بار است که به رقابتهای بین المللی اعزام شده است. وی امسال برای اولین بار در رقابتهای قهرمانی نوجوانان 2018 آسیا به میزبانی اورگنج ازبکستان با ثبت مجموع 330 کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد.

استارت لیست نهایی دسته85+کیلوگرم به شرح زیر است:
در این وزن 7 وزنه بردار حضور دارند. “هریستوف” از بلغارستان با رکورد ورودی 355 کیلوگرم اول است. علیرضا یوسفی با رکورد ورودی 350 کیلوگرم به همراه “انزو کوریگ” از هلند در رده دوم قرار دارند. “کالوس ایمیلیو” از اکوادور و “جاکوب زیلنسکی” از لهستان با رکورد ورودی 315 کیلوگرم در رده های بعدی جای گرفته اند.

ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری نوجوانان ایران گفت: برای گرفتن مدال طلای بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس، تمرینات سخت و نفس گیری را پشت سر گذاشته ام.
علیرضا یوسفی ملی پوش 15 ساله و قائمشهری وزنه برداری نوجوانان کشورمان در خصوص اردوهای آماده سازی تیم ملی نوجوانان کشورمان جهت حضور در المپیک تابستانی نوجوانان در آرژانتین، اظهار داشت: پیش از اعزام به بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس اردوهای مداوم ومستمری داشتیم. شرایط اردوها بسیار خوب است و در چند ماه اخیر با نظم خاصی در حال تمرین با کادرفنی تیم ملی هستم. برای گرفتن مدال طلا در این رویداد مهم تمرینات سخت و نفس گیری را پشت سر گذاشته ام.

وی ادامه داد: روز یکشنبه 22 مهرماه در رقابتهای دسته 85+ کیلوگرم بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس روی تخته می روم. حریفان قدرتمندی در این رقابت ها حضور دارند و کار بسیار دشواری برای کسب مدال طلا دارم.

دارنده مدال طلای قهرمانی 2018 نوجوانان آسیا در اورگنج ازبکستان در پایان خاطر نشان کرد: از خانواده و مربیان زحمت کش خود تشکر می کنم که در این مسیر مرا کمک کردند.