ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1395

ملی پوش تیم جوانان:

برای کسب مدال طلا تا پای جان می جنگم

ملی پوش تیم جوانان:

علیرضا دهقان وزنه برداری که قهرمانی نوجوانان آسیا و جهان را در کارنامه خود دارد معتقد است: هر طور شده باید مقام قهرمانی جوانان جهان را نیز بدست بیاورم و در این راه با تمام قدرت خود را آماده مسابقات می کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علیرضا دهقان وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان در خصوص وضعیت تمرینات تیم ملی جوانان در اردوی ارومیه تصریح کرد: شرایط اردویی در شهر ارومیه بسیار مناسب است. تمرینات با نظارت دقیق مربیان برگزار می شود و این اردو 30 روز به طول خواهد انجامید. در سالن تمرین همه امکانات و تجهیزات در اختیار ملی پوشان قرار داده شده است بر همین اساس ملی پوشان خود را برای کسب نتایج ایده آل در مسابقات پیش رو آماده می کنند.

دهقان در خصوص شرایط خود اظهار کرد: آسیب دیدگی جزئی از ناحیه آرنج داشتم که خوشبختانه برطرف شده است و تمرینات را زیر نظر مربیان ادامه می دهم.

وزنه بردارخوزستانی تیم ملی جوانان از اراده بالای خود درباره کسب مدال در مسابقات قهرمانی جهان گفت: با توجه به اینکه آخرین سال است در رده سنی جوانان به مسابقات اعزام می شوم  از این رو با تمام قدرت تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات جهانی انجام می دهم. فقط به دنبال کسب خوش رنگ ترین مدال این مسابقات هستم و به هیچ چیز جز مدال طلا فکر نمی کنم. 

 
لازم به ذکر است مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان از تارخ 4 لغایت12 تیرماه سال جاری در شهر تفلیس کشور گرجستان برگزار خواهد شد.