چهارشنبه, 09 اسفند,1396

ملی پوشان بزرگسال به بندرماهشهر اعزام شدند

نخستین تمرین، صبح امروز برگزار می شود

ملی پوشان بزرگسال به بندرماهشهر اعزام شدند

عصر روز گذشته کاروان وزنه برداری کشورمان به شهر بندرماهشهر اعزام شد و قرار است صبح امروز نخستین تمرین را در سالن ورزشی شهرداری شهرک شهید چمران برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ نفرات تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان برای ادامه تمرینات مرحله نخست اردوی آماده سازی شب گذشته (سه شنبه 8 اسفندماه) عازم شهرستان ماهشهر شدند و پس از ورود به این شهر در هتل شهرک بعثت اسکان یافتند.

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص آغاز تمرینات ملی پوشان بزرگسال در بندرماهشهر گفت: بنده و اعضای کادر فنی تیم ملی به محض ورود به شهر ماهشهر همراه شهردار و رئیس شورای شهر، از مجموعه ورزشی شهرداری شهرک شهید چمران بازدید کردیم. برای برگزاری این مرحله از اردوی آمادگی ملی پوشان وزنه برداری کشورمان، مسئولان شهرداری ماهشهر امکانات خوبی را در اختیار اعضای تیم قرار داده اند و با این تجهیزات مناسب می توانیم با آرامش تمرینات را تا آخرین روز پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: برای برپایی این مرحله از اردوهای تیم ملی بزرگسالان، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان همکاری همه جانبه ای را با فدراسیون وزنه برداری داشت و به نوبه خودم از زحمات وی و تمامی همکارانشان تشکر و قدردانی می کنم.

***مجید عسگری، مرتضی بیگلری، علی میری، علیرضا سلیمانی، پیمان جان، سعید محمدپور، محمدزارعی، محمدرضا براری، علی هاشمی، همایون تیموری، امیرحسین ناظم الرعایا و محسن بهرام زاده 12 وزنه برداری بودند که عصر روز گذشته به شهرستان بندرماهشهر اعزام شدند و قرار است بهداد سلیمی اوایل هفته آینده و سهراب مرادی نیز از اواخر هفته آینده به جمع ملی‌پوشان در این اردو اضافه شوند. همچنین سعید علی‌حسینی به دلیل حضور در امتحانات مقطع دکتری با هماهنگی کادر فنی تمریناتش شخصی خود را ادامه خواهد داد.

قرار است صبح امروز (چهارشنبه 9 اسفندماه) نخستین تمرین ملی پوشان در اردوی بندرماهشهر به صورت سبک در سالن شهرداری شهرک شهید چمران برگزار شود.