ﺳﻪشنبه, 13 تیر,1396

ملی‌پوش فوق‌سنگین: وزنه‌برداری ایران در مسیر پیشرفت قرار دارد

ربیعی: شاید با ذوب‌آهن در لیگ برتر حاضر شوم

ملی‌پوش فوق‌سنگین: وزنه‌برداری ایران در مسیر پیشرفت قرار دارد
وزنه‌بردار فوق سنگین وزنه‎برداری ایران گفت: سرمایه‌گذاری روی جوانان موثر است و می‌تواند زمینه پیشرفت این رشته در آینده نزدیک را فراهم کند.
رامین ربیعی عنوان کرد: سطح مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بالا بود و تیم ملی وزنه برداری ایران در این مسابقات عملکرد خوب و قابل قبولی داشت. این تیم توانست عنوان قهرمانی در رقابتهای جهانی را دوباره تکرار کند.

وی گفت: هرچند تعداد مدال‌های کسب شده در این رقابت‌ها زیاد نبود ولی امتیازهای کسب شده به اندازه‌ای بود که وزنه برداران ایران بتوانند به عنوان قهرمانی دست یابند. نتایج کسب شده در این مسابقات نشان دهنده این است که سرمایه گذاری در جوانان تاثیرگذار است و می‌تواند زمینه موفقیت این رشته را خیلی خوب فراهم کند.

ربیعی افزود: نتایج کسب شده در این دو رده نشان دهنده این است که وزنه برداری ایران در مسیر پیشرفت قرار دارد و در صورت توجه بیشتر می‌توان موفق به کسب نتایج بهتری شد.

وی درباره اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان عنوان کرد: با توجه به تغییر سرمربی، اردوی تیم ملی هنوز تشکیل نشده است. امیدوارم با حضور سرمربی جدید شاهد ایجاد شرایط بهتری در اردوی تیم ملی باشیم.

وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی درباره آغاز لیگ برتر وزنه برداری افزود: برای حضور در لیگ برتر با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام زیرا در این مدت موفق نشده ام تیم مورد نظرم را پیدا کنم. رقم قرارداد‌ها در لیگ بسیار پائین است و تیم هایی که در لیگ حضور دارند، پول خوبی به وزنه برداران نمی‌دهند. با سرمربی تیم ذوب آهن صحبت کرده ام؛ شاید بتوانم برای حضور در لیگ با این تیم موفق به ثبت قرارداد شوم.

منبع: خبرگزاری صداوسیما