چهارشنبه, 30 خرداد,1397

معتمدی: امسال بیشترین مدال را در مسابقات جهانی می گیریم

اردوی همدان در بالاترین سطح برگزار شد

معتمدی: امسال بیشترین مدال را در مسابقات جهانی می گیریم
ملی پوش وزنه برداری جوانان کشور گفت: با برنامه ریزی کارد فنی، امیدوارم امسال بیشترین مدال را نسبت به سالهای گذشته بگیریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رسول معتمدی در خصوص برگزاری اردوی استان همدان اظهار داشت: پس از پایان مسابقات قهرمانی آسیا و کسب قهرمانی جوانان در اورگنج، اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جوانان جهان که قرار است 16 تیرماه در تاشکند آغاز شود، بلافاصله با برنامه ریزی و صلاحدید فدراسیون و کادر فنی در همدان آغاز شد.

وی ادامه داد: هدف از تشکیل اردو در همدان بالا بردن استقامت جسمانی ملی پوشان بود. برهمین اساس تمرینات سطح ارتفاع به میزبانی شهرستان مریانج برگزار شد تا ما به بهترین وجه آماده مسابقات جهانی تاشکند شویم.

معتمدی در خصوص کیفیت این مرحله از اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان تاکید کرد: تمرینات منظم و سطح بالایی زیر نظر کادر فنی تیم ملی برگزار شد و بهترین امکانات در اختیار ملی پوشان قرار داده شد. مسئولان وزنه برداری استان همدان زحمات زیادی برای برپایی این اردو کشیدند تا نفرات حاضر در این اردو کمبودی نداشته باشند.

نایب قهرمان آسیا در خصوص آمادگی خودش برای حضور در مسابقات جهانی گفت: خدا را شاکرم که توانستم در مسابقات آسیایی نتیجه خوبی بگیرم و نخستین مدال بین المللی خود را به دست آورم. اکنون نیز تمرینات را با جدیت برای حضور در مسابقات جهانی دنبال می کنم. تمریناتم را مداوم انجام دادم تا از آمادگی دور نشوم تا باز هم برای وزنه برداری کشورم افتخار آفرین باشم.

وی در ادامه اضافه کرد: با تدبیر و برنامه ریزی حمید رشیدی سرمربی تیم ملی تیم یک دستی به مسابقات جهانی اعزام می شود تا با کسب عناوین ارزشمند، از مقام قهرمانی خود در تاشکند دفاع کنیم. امیدوارم امسال بیشترین مدال را نسبت به سالهای گذشته بگیریم.