پنجشنبه, 21 مرداد,1395

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان:

مدال آوری ایران در المپیک از رشته وزنه برداری آغاز می شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان:
سید نصراله سجادی گفت: وزنه برداری نخستین مدال را برای کاروان ورزش ایران به ارمغان می آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سید نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان در خصوص کسب نخستین مدال کاروان ورزش کشورمان در بازی های المپیک 2016 ریو معتقد است: مدال آوری کاروان ورزشی ایران از بامداد شنبه 23 مردادماه با مسابقه کیانوش رستمی در رشته وزنه برداری آغاز می شود.

وی درباره عملکرد کاروان ایران گفت: امروز شروع خوبی برای کسب مدال بود که با بدشناسی محقق نشد. فکر می کنم کار مدال آوری کاروان شروع شده است و باید در روزهای آینده منتظر اخبار خوبی از مدال های ایران باشیم.

سید نصرالله سجادی روز گذشته با حضور در محل تمرین تیم ملی وزنه برداری کشورمان در سالن تمرینی “ریو سنترو۲” از سومین جلسه تمرین ملی پوشان بازدید به عمل آورد و با ۳ وزنه‌بردار حاضر در دهکده بازیها به گفت و گو پرداخت.

لازم به ذکر است؛ رقابتهای دسته ٨٥ کیلوگرم (کیانوش رستمی) 2:30 بامداد شنبه 23 مرداد و ٩٤ کیلوگرم (سهراب مرادی و علی هاشمی) یکشنبه 24 مرداد ساعت 2:30 به وقت تهران برگزار می شود. سپس در بامداد سه شنبه ۲۶ مرداد مسابقات دسته ۱۰۵ کیلوگرم (محمدرضا براری) و بامداد چهارشنبه 27 مرداد نیز رقابت وزن به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم (بهداد سلیمی) راس ساعت ۲:۳۰ به وقت تهران انجام می شود.