شنبه, 17 تیر,1396

مطلق:دنبال تقویت وزنه برداری مسجد سلیمان هستیم

سرمربی نفت و گاز: فرزندان کارکنان در لیگ جوانان شرکت کردند

مطلق:دنبال تقویت وزنه برداری مسجد سلیمان هستیم
سرمربی تیم وزنه برداری جوانان نفت و گاز مسجد سلیمان معتقد است؛ هدف باشگاه نفت و گاز، تقویت وزنه برداری در شهرستان مسجد سلیمان و استان خوزستان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مهران مطلق سرمربی تیم وزنه برداری جوانان نفت و گاز مسجد سلیمان در خصوص هدف از حضور در لیگ وزنه برداری جوانان اظهار کرد: به مدت 6 سال است در لیگ وزنه برداری حضور داریم و فعالیت در رشته وزنه برداری برای باشگاه نفت و گاز مسجد سلیمان اهمیت بالایی دارد. این باشگاه در اکثر لیگ های رشته های ورزشی که در کشورمان برگزار می شود حضور مستمر دارد، برهمین اساس وزنه برداری باشگاه نفت و گاز مسجد سلیمان با فرزندان کارکنانش در لیگ وزنه برداری جوانان شرکت می کند.

وی ادامه داد: تیم وزنه برداری باشگاه نفت و گاز مسجد سلیمان تنها رشته ورزشی در این باشگاه است که با فرزندان کارکنان راهی مسابقات لیگ شده است. هدف از این کار، تقویت وزنه برداری در شهرستان مسجد سلیمان و استان خوزستان خواهد بود تا در آینده وزنه بردارانی همچون یاسین باقری و رحمان اورامه دارنده مدال برنز جوانان جهان به سطح اول این رشته المپیکی معرفی شوند.

مطلق در خصوص سطح مسابقات مرحله نخست لیگ جوانان که به میزبانی تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، تاکید کرد: بعضی از قهرمانان کشورمان در این رقابت حضور داشتند و به همین دلیل سطح مرحله اول لیگ جوانان باشگاههای کشور بالا بود. همچنین این مسابقه در حد و اندازه های رقابت های جهانی برگزار شد و پخش مستقیم این رقابت ها کمک می کند که خانواده ها با این رشته بیشتر آشنا شوند.

سرمربی تیم وزنه برداری جوانان نفت و گاز مسجد سلیمان در پایان خاطرنشان کرد: حضور این تیم در رقابت های لیگ جوانان به دلیل حمایت های مسئولان این شرکت است. مهندس قباد ناصری مدیر عامل نفت و گاز مسجد سلیمان از هیچ کمکی دریغ نمی کند و همیشه پشتیبان ما در این راه است که از این بابت از وی و همکارانشان تشکر ویژه ای دارم.