پنجشنبه, 21 بهمن,1395

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان کشور-اهواز

تهران امتیازی قهرمان شد، فارس مدالی

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان کشور-اهواز
رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور در اهواز با قهرمانی تیم تهران با 568 امتیاز پایان یافت و تیم  فارس با 6 مدال طلا و 2 نقره در رده بندی مدالی اول شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان کشور( نکوداشت حضرت آیت الله موسوی جزایری)، به مدت3 روز (19 تا 21 بهمن ماه) با حضور 80 وزنه‌بردار در قالب 17 استان از سراسر کشور در سالن ورزشی شهدای وزنه برداری خوزستان برگزار شد و در نهایت تیم استان تهران با کسب 568 امتیاز به قهرمانی دست یافت.

همچنین؛ هیأت وزنه برداری استان فارس که با 542 امتیاز نایب قهرمان شده بود با کسب 6 مدال طلا و 2 نشان نقره، در جایگاه نخست مدالی این دوره از مسابقات قرار گرفت.

گفتنی است؛ استان تهران نیز با 4مدال طلا، 6 نقره و 5 برنز از نظر مدالی در جایگاه دوم جای گرفت.تیم هیأت وزنه برداری استان خوزستان هم با 3نشان طلا، 5 نقره و 3 برنز در رتبه بندی مدالی سوم شد.

لازم به ذکر است، تیم‌های فارس و مازندران با 542 امتیاز و 477 امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

مکوندی برترین وزنه بردار شد
با ارزیابی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری، علی مکوندی وزنه‌بردار استان خوزستان با کسب410.37 امتیاز به عنوان برترین وزنه‌بردار مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور شناخته شد.