مسابقات وزنه‌برداری‌ چهارمحال‌ و بختیاری گرامیداشت‌ هفته تربیت‌بدنی با قهرمانی وزنه‌برداران‌ فرخ شهری‌ به پایان رسید.

به گزارش روابط‌ عمومی هیات‌ وزنه‌برداری چهارمحال‌ و بختیاری، دبیر این هیات گفت: در این دوره از رقابت‌ها که با حضور 28 ورزشکار 13 تا 20 سال برگزار شد، تیم‌هایی از شهرکرد، فرخ شهر، فارسان و هفشجان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم فرخ شهر الف توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

رحمان نظری افزود: تیم شهرکرد نیز در جایگاه دوم این مسابقات ایستاد و تیم دوم فرخ شهر با عنوان فرخ شهر ب سکوی سوم را از آن خود کرد.

وی تصریح کرد: محمدمهدی شهابی، ابوالفضل طاهری، احمدرضا زاهدیان فر، احمدرضا موسوی، محمد بهرامی و سروش لطفی زاده به ترتیب در دسته‌های 49، 55، 61، 67، 73 و 81 کیلوگرم این رقابت‌ها به مقام نخست یافتند.

نظری از سروش طاهری، محمدمهدی حیدری، محمدحسین شاهقلیان، ابوالفضل عالی پور و محمدحسن رئیسی نیز به عنوان نفرات اول دسته‌های 89، 96، 102، 109 و مثبت 109 نام برد.

دبیر هیات وزنه‌برداری چهارمحال و بختیاری همچنین به حضور امام جمعه و رییس شورای اسلامی فرخ شهر و تعدادی از مسئولان این بخش در آیین اختتامیه این رقابت‌ها اشاره کرد و یادآور شد: در این برنامه علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت‌های این هیات برای توسعه این ورزش در رده‌های سنی پایه به برخی از مشکلات فضای تمرینی وزنه‌برداران فرخ شهری نیز اشاره شد که مسئولان حاضر برای جابه‌جایی این مکان راهکارهایی را ارائه کردند.

گفتنی است، در آیین پایانی این مسابقات از فرامرز لنجانی قهفرخی به عنوان یکی از قهرمانان پیشکسوت وزنه‌برداری استان تجلیل شد.