ﺳﻪشنبه, 06 مهر,1395

مسابقات قهرمانی نوجوانان جهانی، مالزی

برخواه: 8 وزنه بردار به رقابتهای جهانی اعزام می شوند

مسابقات قهرمانی نوجوانان جهانی، مالزی
محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان اسامی 8 وزنه بردار اصلی و 2 وزنه بردار جایگزین را برای مسابقات قهرمانی سال 2016 نوجوانان جهان در پنانگ مالزی مشخص کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در خصوص اعلام 8 وزنه بردار اعزامی به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان تصریح کرد: با برنامه ریزی اکبرخورشیدی و علی امینی فر مربیان تیم ملی با 10 وزنه بردار در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می کند.برهمین اساس لیست اسامی 8 وزنه بردار اصلی و بعلاوه 2 وزنه بردار جایگزین را به فدراسیون جهانی ارسال کردیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان با اعلام لیست نفرات حاضر در مسابقات جهانی گفت:تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران با 8 وزنه بردار در رقابتهای قهرمانی جهان حاضر می شود که در میان نیز مهدی پاپی و امیر رضا عسگری دون نفرات جایگزین هستند.

برخواه در خصوص برگزاری رقابتهای  ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان جهان تاکید کرد: از روز شنبه 22اکتبر، یکم آبان درگروه A از ساعت 14 به وقت محلی و 9:30 صبح به وقت تهران با رقابت اسحاق ذعاب و حسین سلطانی دو وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم آغاز می گردد.

تقی آقازاده و احمد احمد نژاد وزنه برداران دسته 77 کیلوگرم نیز یکشنبه 23اکتبر، 2آبان درگروهA از ساعت16:30 به وقت محلی و 12ظهر به وقت تهران به روی تخته خواهند رفت.

محمد موئدی دردسته 85 کیلوگرم روز دوشنبه 24اکتبر، 3آبان درگروه A از ساعت 14 به وقت محلی و 9:30 صبح به وقت تهران با حریفان خود رقابت می کند.

علیرضا لطفی در دسته 94 کیلوگرم، سه شنبه 25اکتبر4آبان درگروه A از ساعت 10 به وقت محلی و 5:30 صبح به وقت تهران به روی تخته می رود.

همچنین در آخرین روز سه شنبه 25اکتبر، 4آبان رقابتهای دسته 94+ کیلوگرم با حضور محمدرضا روشنی و علی داودی هم درگروه A از ساعت 15 به وقت محلی و 10:30به وقت تهران انجام می شود.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در پایان اردوهای یکسال اخیر ملی پوشان این رده سنی را این گونه ارزیابی کرد: یکسال اخیر 35 وزنه بردار نوجوانان را به اردو دعوت کردیم. تمرینات مداوم و مستمر تیم ملی پس از ماه مبارک رمضان استارت خورد. به دلیل نزدیکی مسابقات جهانی و آسیایی رده سنی نوجوانان نفرات حاضر در اردو تمرینات سخت و فشرده را در این مدت تحمل کردند که در طول یک هفته 13 جلسه تمرین سنگین داشتیم.

لازم به ذکر است؛ روز27 مهر جلسه هیات اجرایی و 28 مهر کنگره فدراسیون جهانی وزنه برداری برگزار می شود.