ﺳﻪشنبه, 17 فروردین,1395

مسابقات انتخابی تیم ملی پیشکسوتان، جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان2016- آلمان

بخش نامه مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور ابلاغ شد

مسابقات انتخابی تیم ملی پیشکسوتان، جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان2016- آلمان

کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری بخشنامه رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان کشور که طی روزهای 2 تا 5 خرداد در مراغه برگزار می شود را به تمام هیأت وزنه برداری استان های سراسر کشور ابلاغ کرد.  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ به درخواست کمیته پیشکسوتان بخشنامه مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور (انتخابی تیم ملی جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان2016- آلمان) که طی روزهای 2 تا 5 خرداد در آذربایجان شرقی، شهرستان مراغه برگزار می شود به تمامی هیأت وزنه برداری سراسر کشور ابلاغ شد تا هر چه زودتر هیأت ها برای اعلام اسامی خود اقدام کنند.

 

همچنین در این بخش نامه مواردی به تیم های شرکت کننده تذکر داده شده که جزئیات آن به شرح ذیل است:
1- داشتن گواهی سلامت پزشکی، کارت بیمه ورزشی و داشتن حداقل 35 سال سن به بالا (یعنی شروع رده سنی پیشکسوتان ازمتولدین 11/10/1360 تا متولدین رده سنی قبل ازتاریخ 11/10/1315)
2- کسب عنوان قهرمانی در هر دسته به منزله انتخاب ورزشکار و عضویت در تیم ملی نبوده و کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه برداری نسبت به انتخاب نفرات اصلی و ترکیب تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم گیری می کنند.
3- از قهرمانان در این مسابقات آزمایش دوپینگ به عمل می آید.
4- تمامی هیأت های استان ها تا 18 اردیبهشت فرصت دارند تا فرم (شماره 2 )را تکمیل و به فدراسیون ارسال کنند.
5- در این دوره از مسابقات کلاس آنتی دوپینگ و کلاس تغذیه توسط مدرسان کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری از ساعت 21 روز 2 خرداد تشکیل می گردد.
6- کلاس توجیهی داوری روز2 خرداد و از ساعت19 توسط مدرسان کمیته داوری برگزار می شود.حضور تمامی داوران در این کلاس الزامی است و در پایان به حاضران گواهی شرکت در این کلاس داده می شود.
7-جدول رکوردهای انتخابی مسابقات(طبق فرم یک) نیز به ترتیب زیر است:

 

لازم به ذکر است آدرس سالن مسابقات در ورزشگاه تختی مراغه واقع در خیابان پاسداران(دارایی سابق) و ضمناً خوابگاه شرکت کنندگان نیز در شهرستان مراغه، بالاتر از میدان اوقاف جنب اداره دارایی، خوابگاه تربیت معلم است.