چهارشنبه, 10 مرداد,1397

مربی تیم نونهالان: نسل طلایی برای المپیک 2028 در حال آماده سازی است

ورزشکاران مستعد و با انگیزه ای در این اردو حضور دارند

مربی تیم نونهالان: نسل طلایی برای المپیک 2028 در حال آماده سازی است

بهادر مولایی در مورد برگزاری اردوی وزنه برداری نونهالان در کرج گفت: برپایی این چنین اردوهایی برای رده سنی نونهالان، نسل وزنه برداران طلایی را برای المپیک 2028 آماده می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهادر مولایی در خصوص آینده طرح استعدادیابی در وزنه برداری کشورمان تصریح داشت: برپایی این چنین اردوهایی برای رده سنی نونهالان، نسل وزنه برداران طلایی را برای المپیک 2028 آماده می کند. به طو حتم با اجرای ایده آل این طرح در آینده نه چندان دور این نفرات همچون بهداد سلیمی، سهراب مرادی و کیانوش رستمی برای وزنه برداری ایران افتخارآفرین خواهند بود.
وی ادامه داد: شناسایی و کشف استعدادها از مهمترین بخش های برنامه ملی استعدادیابی بود که در 2سال گذشته توسط مسئولان استعدادیابی فدراسیون وزنه برداری استارت این کار خورده است و کماکان این پروسه ادامه دارد. در این اردو نیز ورزشکاران مستعد و با انگیزه ای حضور دارند.
مربی تیم وزنه برداری نونهالان کشورمان در خصوص اجرای این طرح در استان البرز تاکید کرد: طرح استعدادیابی در رده سنی نونهالان در وزنه برداری ایران بسیار گسترده و عالی دنبال می شود و به طور حتم این طرح در هیچ رشته ورزشی دیگر انجام نشده بود.شهرستان کرج نیز که برای اولین بار اردوی رده سنی نونهالان را برگزار کردند و زحمات زیادی را متحمل شدند که از رضاخانی رئیس و شاکری دبیر هیئت وزنه برداری استان البرز تشکر و قدردانی می کنم.
مولایی در پایان خاطرنشان کرد: از ریاست فدراسیون وزنه برداری که این بستر را برای رشد و پیشرفت وزنه برداری رده پایه فراهم کرده اند بسیار تشکر می کنم و امیدوارم این وزنه برداران نونهال در آینده با کسب مدال های ارزشمند و رنگانگ جواب محبت های وی را بدهند.