یکشنبه, 13 تیر,1395

مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان:

ربیعی: به نتیجه ای که می خواستیم رسیدیم

مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان:

ربیعی در خصوص عملکرد ملی پوشان جوان در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان، گفت: در رقابتهای سه وزن آخر بیشترین امید را برای امتیاز گیری داشتیم. عملکرد نفرات ملی پوش در حد انتظار بود و به آن نتیجه ای که می خواستیم دست پیدا کردیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛  وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان پس از قهرمانی در مسابقات جوانان جهان در خصوص این دستاورد بزرگ تصریح کرد: سطح مسابقات قهرمانی جوانان جهان در تفلیس گرجستان خیلی بالا بود. در چند وزن رکورد دنیا شکسته شد. دو روز آخر نیز رقابت در اوزان 105 و فوق سنگین خیلی سخت و نفس گیر دنبال شد.بر همین اساس برای جمع آوری امتیازات، هر 8 وزنه بردار با تمام توان زحمت کشیدند تا به این مهم دست یافتیم.امیدوارم نظیر این موفقیت ها در المپیک 2016 ریو ادامه داشته باشد.

مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان در خصوص رقابت با تیم های قدرتمند گفت: مسابقات در این سطح، اصلاً قابل پیش بینی نیست. تیم ایران تا لحظه آخر سعی داشت تا امتیازات را برای قهرمانی بدست آورد.در دسته 105 کیلوگرم نیز رقابت تنگاتنگی با گرجستان کشور میزبان داشتیم و این قهرمانی ثمره تلاش نفرات تیم ملی جوانان و زحمات کادر فنی بود.این قهرمانی را به تمام جامعه وزنه برداری تبریک و تهنیت می گویم.

ربیعی در خصوص عملکرد تک تک نفرات حاضر در این دوره از مسابقات این گونه توضیح داد: همیشه وزنه بردار جوان در مسابقات با این  سطح قهرمانی جهان استرس دارد ولی بچه های تیم ایران در حرکت دوم و سوم بر استرس خود غلبه کردند تا به آن نتیجه ای که می خواستیم دست پیدا کنیم.در رقابتهای سه وزن آخر بیشترین امید را برای امتیاز گیری داشتیم و عملکرد نفرات ملی پوش در حد انتظار بود، ولی رضا بیرالوند در دسته 94 کیلوگرم، بالاتر ازانتظار کار کرد.

ربیعی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه بعدی تیم ملی جوانان مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در ژاپن است که آبان ماه سال جاری برگزار می شود. سعی داریم قدرتمندانه در این مسابقات حضور پیدا کنیم و به طور حتم بدنه اصلی تیم ما همین نفرات رقابتهای قهرمانی جهان در تفلیس خواهد بود.