مربی تیم ملی نوجوانان: جابجایی در برخی اوزان محتمل است

مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور که هم اکنون در اردوی نی ریز فارس به سر می برند، اظهارداشت: نوجوانان در سن رشد قرار دارند و احتمال این که برخی افراد به اوزان بالاتر بروند، وجود دارد.

«مرتضی رضاییان» که با حضور «سیدهادی پانزوان» به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان، به کادر فنی این تیم اضافه شده، با توضیح این که «این اردو اولین مرحله آماده سازی نوجوانان است و تمرکز ما روی اصلاح و بهبود تکنیک حرکات است»، تاکید کرد: قطعا هر نوع جابجایی اوزان و تغییر تاکتیک یا برنامه اردوها منوط به نظر و ارزیابی سرمربی تیم است.

وی در مورد وضعیت و آمادگی وزنه برداران اردونشین گفت: برخی از بچه ها در همین مدت کوتاه توانمندی امیدوارکننده ای از خود نشان داده اند. فرهاد قلی زاده در وزن 89 کیلوگرم تمرین می کند که خیلی به او امیدوار هستیم.  ابولفضل زارع در وزن 96 است و شاید تغییر وزن داشته باشد، محراب دواسری در دسته 55 است و ممکن است در یک وزن بالاتر رقابت کند همچنین ایلیا صالحی پور که شرایط خوبی دارد. طاها نعمتی مقدم هم به دلیل مشکلات تحصیلی در این اردو حضور نداشت و از اردوی بعدی کنار تیم خواهد بود.

رضاییان به بازدید اخیر «بهداد سلیمی» سرپرست نایب رییسی فدراسیون از اردوی نوجوانان در نی ریز اشاره کرده و گفت: حضور آقای سلیمی برای بچه ها خیلی روحیه بخش بود. جا دارد از حضور و حمایت ایاشن و دکتر انوشیروانی که با جان و دل از تیم نوجوانان حمایت می کنند، قدردانی کنیم.

به گفته وی امکانات و تغذیه نوجوانان در این اردو به لطف حمایت های مدیرعامل فولاد غدیر نی ریز، فرماندار نی ریز دکتر یوسفی و نماینده این شهر دکتر طماسبی، در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

مرتضی رضاییان کسب مدال نقره بازی های آسیایی در گوانگجو 2010 و نقره بزرگسالان آسیا 2011 را در کارنامه دارد.