چهارشنبه, 17 مرداد,1397

مراسم افتتاحیه قهرمانی نوجوانان کشور برگزار شد

به میزبانی تهران

مراسم افتتاحیه قهرمانی نوجوانان کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان رده سنی 16 و17 سال کشور (نکوداشت جهان پهلوان محمد نصیری) صبح امروز (چهارشنبه 17 مردادماه) به میزبانی مجموعه ورزشی شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، مراسم افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان رده سنی 16 و17 سال کشور (نکوداشت جهان پهلوان محمد نصیری) صبح امروز (چهارشنبه 17 مردادماه) با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری، محمد نصیری اسطوره وزنه برداری ایران، رضا گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، مهندس تورج فرهادی رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران، پیشکسوتان و دوستدارن این رشته ورزشی به میزبانی مجموعه ورزشی شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این رقابتها با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و سپس مهندس تورج فرهادی رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان حاضر در این رقابتها اذعان داشت: عقل سالم در بدن سالم است و زمانی که ورزش به صورت همگانی در جامعه اشاعه پیدا کند مطمئناً با انضباط و آرمانی ترین جامعه را خواهیم داشت.

در این مراسم علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: از مسئولان ورزش و وزنه برداری استان تهران برای برگزاری این مسابقات تشکر می کنم.

وی ادامه داد: امروز روز خبرنگار است. این روز را به اهالی رسانه تبریک می گویم و این قشر همیشه در میادین بزرگی همچون المپیک به یاری ورزش کشور می آیند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری درباره نامگذاری این مسابقات به نام محمدنصیری نیز تاکید کرد: نصیری اسطوره بزرگ وزنه برداری کشورمان است و همیشه ورزش و جامعه بزرگ وزنه برداری سپاسگذار افتخارآفرینی این مرد هستند. از جناب نصیری تشکر می کنم که در این مسابقات حضور دارند.

رضا گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران آخرین سخنران این مراسم بود و گفت: روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک می گویم. خوشحالم که این مسابقه ورزشی به نام نکوداشت یکی از پرافتخارآفرینان ورزش ایران است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اضافه کرد: برای تیم ملی وزنه برداری ایران با مدیریت جناب آقای مرادی در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی آرزوی موفقیت می کنم.

در ادامه این مراسم، کارت عضویت قهرمانان هیئت وزنه برداری استان تهران نیز توسط رئیس فدراسیون وزنه برداری رونمایی شد و اولین کارت به جهان پهلوان نصیری اهدا شد.

در پایان مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان 16 و 17 سال، رژه داوران و ورزشکارن تیم های حاضر در این مسابقات برگزار شد.