ﺳﻪشنبه, 21 شهریور,1396

مراسم اختتامیه استعدادیابی بانه برگزار شد

پس از رقابت 68 وزنه بردار

مراسم اختتامیه استعدادیابی بانه برگزار شد

68 وزنه بردار طی 2 روز به رقابت پرداختند و در نهایت با برگزاری مراسم اختتامیه استعدادیابی به میزبانی شهرستان بانه امروز (سه شنبه 21 شهریورماه) با اهدای حکم و مدال به تمامی شرکت کنندگان خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مسابقات وزنه برداری استعدادیابی نونهالان سراسر کشور در شهرستان بانه پس ازاجرای دو روز (20 و 21 شهریورماه) رقابت 110 شرکت کننده وزنه بردار، مربی و سرپرست از 14 تیم از سراسر استان های سراسر کشور در سالن ورزشی شهید صفری این شهرستان برگزار شد.

پس از دو روز رقابت وزنه برداران نونهالان (رده سنی 10 تا 12 سال) 25 وزنه بردار از سوی کمیته استعدادیابی و کمیته مسابقات انتخاب شدند.امروز در آغاز روز دوم این مسابقات ابتدا 25 وزنه بردار نونهال به نمایندگی از تمامی قهرمانان به نمایش تکنیک یکضرب و دوضرب پرداختند.

 

مراسم اختتامیه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران رسماً آغاز شد و سپس غلامعلی مرادی سرپرست اداره کل ورزش شهرستان بانه شاهو جوانمردی رئیس هیئت وزنه برداری استان کردستان به تمامی شرکت کنندگان خیرمقدم گفتند.

 

 

امید رضایانی رئیس کمیته استعدایابی فدراسیون وزنه برداری در صحبت های خود، میزبانی مسابقات استعدایابی در شهرستان بانه را عالی و خوب توصیف کرد و خاطر نشان کرد: انتخاب استعداهای ناب از تمامی استان، وزنه برداری کشورمان را تا سالهای زیادی بیمه خواهد کرد و این رقابتها بیهوده و بی ثمر نخواهد بود.

 

بعد از صحبت های رئیس کمیته استعدایابی فدراسیون وزنه برداری، مراسم رژه تیمهای حاضر در این مسابقات برگزار شد و سپس گروه چالاک به رقص سنتی کردی (هلپرکه) پرداختند.

 

در ادامه مسئولان برگزاری مسابقات در هیئت وزنه برداری استان کردستان و شهرستان بانه از عوامل و کادر اجرایی این دوره از مسابقات تجلیل کردند.

همچنین منوچهر رضاخانی رئیس کمیته داوران، پیام علی مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری را مبنی بر تشکر و تقدیر این مجموعه از میزبانی و عوامل برگزاری در شهرستان بانه به سمع و نظر شرکت کنندگان رساند.

 

در پایان مراسم اختتامیه به تمامی شرکت کنندگان در مسابقات استعدایابی به میزبانی شهرستان بانه حکم و مدال اهداء شد.