ﺳﻪشنبه, 15 آبان,1397

مرادی و حقوقی به مصاف حریفان خود در دسته 96 کیلوگرم خواهند رفت

از ساعت 16

مرادی و حقوقی به مصاف حریفان خود در دسته 96 کیلوگرم خواهند رفت
سهراب مرادی و امیر حقوقی فردا (چهارشنبه 16 آبان ماه) از ساعت16 به مصاف حریفان خود در دسته 96 کیلوگرم خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ فردا (چهارشنبه 16 آبان ماه) در هفتمین روز از رقابتهای قهرمانی بزرگسالان 2018 جهان به میزبانی عشق آباد ترکمنستان از ساعت 16 به وقت تهران رقابت گروه A دسته 96 کیلوگرم با حضور دو ملی پوش کشورمان، سهراب مرادی و امیر حقوقی برگزار می شود.

***سهراب مرادی ملی پوش 30 ساله وزنه برداری ایران که در سالهای اخیر رکوردهای زیادی را جابجا کرد و یکی پس از دیگری به مدال های طلای بازیهای المپیک 2016 ریو، سکوی نخست جهان در رقابتهای آناهیم و بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی دست یافت، قصد دارد این بار در عشق آباد یک مدال جهانی دیگر را به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند.

  

***امیر حقوقی اهل تبریز و ۲۴ساله است و آخرین تجربه حضور در میدان بین المللی به مسابقات قهرمانی سال2015 آسیا در پوکت تایلند برمی گرد که در جایگاه هفتم ایستاد.

در گروه A دسته 96 کیلوگرم 12 وزنه بردار روی تخته مسابقات قهرمانی جهان می روند. سهراب مرادی با رکورد ورودی 410 کیلوگرم در صدر قرار دارد. “تائو تیان” و “فارس” از قطر با رکورد ورودی 400 کیلوگرم در رده بعدی جای گرفته اند.
“نیکلاس اونیکا” از رومانی با رکورد ورودی 395 کیلوگرم، “تسیخانتوس” از بلاروس با رکورد ورودی 391 کیلوگرم، “ریوارس” از کلمبیا، “سارات سومپرادیت” از تایلند، “رستم سیابای” از قزاقستان با رکورد ورودی 385 کیلوگرم در جایگاههای بعدی این گروه قرار دارند.
وزنه بردار گرجستانی با رکورد ورودی 383 کیلوگرم، امیر حقوقی ملی پوش کشورمان به همراه “کلیمانوف” از روسیه با کورود ورودی 382 کیلوگرم در رتبه های آخر این گروه ایستاده اند.