شنبه, 21 فروردین,1395

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی:

فدراسیون توجه ویژه ای به تیم های پایه دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی:
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی معتقد است؛ توجه فدراسیون وزنه برداری به رده های سنی پایه، نوید دهنده روزهای درخشان و پر افتخار در آینده نزدیک است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی پس از بازدید اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان که در شهر ارومیه برگزار می شود، گفت: در حال حاضر اردوی یک ماهه تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در شهر ارومیه برگزار می شود. به این دلیل میزبانی را برعهده گرفتیم تا ورزشکاران استان آذربایجان غربی از تجربیات بهترین ها در تیم ملی، استفاده کنند. همچنین زیرساخت مناسب در این رشته باعث شده در حال حاضر ما چندین نفر در تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان داشته باشیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی اظهار کرد: آینده روشنی برای وزنه برداری استان متصور هستیم و با حمایت های همه جانبه سعی داریم وزنه برداری استان در کشور از جایگاه اصلی خود دفاع کند.

چمن گلی در خصوص برنامه ریزی فدراسیون وزنه برداری برای تیم های ملی پایه گفت: تلاش های مسئولان فدراسیون وزنه برداری نیز در راستای شکوفایی و توسعه این رشته ستودنی است. توجه فدراسیون به رده های سنی پایه، نوید دهنده روزهای درخشان و پر افتخار در آینده نزدیک را می دهد. و ما نیز به نوبه خود تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا تلاش های فدراسیون مثمره ثمر واقع شود.