یکشنبه, 14 آذر,1395

مدیرکل ورزش و جوانان زنجان:

هیأت وزنه برداری استان در مسیر پیشرفت قرار دارد

مدیرکل ورزش و جوانان زنجان:

مدیر کل ورزش و جوانان زنجان معتقد است؛ هیأت وزنه‌برداری استان از انسجام و همکاری بسیار خوبی در بین اعضای خود برخوردار است و در مسیر رشد خود قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فراسیون وزنه برداری؛ سید ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان، امروز(یکشنبه14 آذر) در مجمع عادی سالیانه هیأت وزنه‌برداری استان زنجان با قدردانی از زحمات این هیأت وزنه برداری این استان اظهار کرد: هیأت وزنه‌برداری استان زنجان تلاش‌های خوبی برای پیشبرد اهداف این رشته ورزشی صورت داده است.
حسینی با تأکید بر اینکه وزنه‌برداری استان زنجان برای ادامه مسیر رشد خود نیازمند کمک همه است، ابراز کرد: این کمک‌ها از فدراسیون و سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری تا استاندار و نماینده‌های استان در مجلس شورای اسلامی را شامل می‌شود.انتظار این است تا فدراسیون و سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری به رشد این رشته ورزشی در زنجان کمک کنند.
وی با اشاره به بحث احداث خانه وزنه‌برداری در استان زنجان، اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در مجموعه ورزشی انقلاب زمینی را برای این کار در نظر می‌گیرد و از فدراسیون نیز برای تجهیزات فنی خانه وزنه‌برداری استان زنجان انتظار همکاری داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه مجمع هیأت وزنه‌برداری استان زنجان مجمع خاصی است، گفت: در روز نخست ورود خود به استان زنجان در بازدید و ملاقات با ورزشکاران این رشته ورزشی، آینده وزنه‌برداری استان زنجان را روشن ترسیم کردم.
حسینی با اشاره به تلاش‌های علی نصرتی مربی و پیشکسوت وزنه‌برداری استان زنجان، ابراز کرد: این مربی فداکار و زحمتکش با تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی خود نقش بسیار موثری در رشد وزنه‌برداری استان زنجان داشته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه نسبت به کسب دو سهمیه در رشته وزنه‌برداری در المپیک 2020 برای استان زنجان و کشورمان امیدواری بسیاری وجود دارد، اضافه کرد: این رشته ورزشی نیاز به مراقبت ویژه دارد. برای رشته وزنه‌برداری استان زنجان نیز دورنمای بسیار خوبی برای مسابقات جاکارتا و المپیک 2020 ترسیم شده است.
حسینی در پایان سخنان خود با بیان اینکه از فدراسیون یک برنامه اعزام برون مرزی برای ورزشکاران رشته وزنه‌برداری استان زنجان درخواست داریم، اظهار کرد: به رشته ورزشی وزنه‌برداری در استان زنجان باید بیش از پیش توجه شود.