ﺳﻪشنبه, 22 مرداد,1398

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی: آمادگی میزبانی از اردوهای تیم ملی را داریم

رئیس فدراسیون: جام کسب شده در رقابتهای جهانی به موزه آستان قدس رضوی اهداء خواهد شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی: آمادگی میزبانی از اردوهای تیم ملی را داریم

فتاحی گفت: آمادگی میزبانی از اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری را در حد مطلوب و مناسب در استان خراسان‌رضوی داریم.

به گزارش روابط عمومی فداسیون وزنه‌برداری؛ فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه22مردادماه) در فدراسیون وزنه‌برداری حضور یافت و با علی مرادی ریاست این مجموعه، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمانه، مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، با بیان این مطلب که وزنه‌برداری استان در آینده نزدیک پیشرفت چشمگیری را خواهد داشت؛ تاکید کرد: به منظور ارتقاء و توسعه رشته وزنه‌برداری در استان، به تازگی فعالیت‌های گسترده‌ و روند رو به رشدی را در پیش گرفته ایم و سالهای آتی از وزنه‌برداری استان خراسان رضوی بیشتر از قبل خواهید شنید.

فتاحی در خصوص آمادگی میزبانی از اردوهای تیمهای ملی وزنه‌برداری کشورمان در استان خراسان رضوی نیز، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان استان، امکانات و تجهیزات تمرینی و رفاهی مناسبی را برای رشته وزنه‌برداری در سطح استان مهیا کرده است و به نحو احسن می توانیم پذیرای ملی‌پوشان افتخارآفرین کشورمان باشیم.

در پایان رئیس فدراسیون، خاطرنشان کرد: پس از بازگشت کاروان وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان از رقابتهای قهرمانی 2019 جهان، تمامی ملی‌پوشان و اعضای تیم ملی به پابوس امام رضا(ع) خواهند رفت و جام کسب شده در این مسابقات به موزه آستان قدس رضوی اهداء خواهد شد.