یکشنبه, 03 مرداد,1395

مدیرعامل ذوب آهن المپیکی های وزنه برداری را شارژ کرد

مرادی و رستمی 40 میلیون پاداش نقدی دریافت کردند

مدیرعامل ذوب آهن المپیکی های وزنه برداری را شارژ کرد

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان عصر امروز با حضور در فدراسیون وزنه برداری و گپ و گفت با رییس فدراسیون ضمن اهداء 40 میلیون پاداش نقدی به دو وزنه بردار المپیکی کشورمان، قبل از اعزام ملی پوشان به ریو آنها را شارژ روحی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ عصر امروز سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان که خود از قهرمانان به نام وزنه برداری ایران به شمار می رود با حضور در فدراسیون وزنه برداری و دیدار با علی مرادی رییس این مجموعه از نگاه ویژه و حمایتی باشگاه ذوب آهن اصفهان به کاروان المپیکی کشورمان قبل و بعد از اعزام به بازی های المپیک 2016 ریو خبر داد.

سعید آذری رییس هیات وزنه برداری استان اصفهان که خود از قهرمانان بنام و پیشکسوتان وزنه برداری ایران به شمار می رود، ضمن قدردانی از برنامه ریزی و حمایت های رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان به جهت کسب بهترین نتایج درآوردگاه معتبر المپیک ، نگاه مجموعه مدیریتی باشگاه ذوب آهن اصفهان را نگاهی حمایتی از قهرمانان و افتخارآفرینان کاروان ایران در بازی های المپیک 2016 ریو اعلام کرد.

برهمین اساس؛ مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان و رییس هیات وزنه برداری این استان با پرداخت 40 میلیون تومان وجه نقد به 2 قهرمان و نماینده شایسته وزنه برداری ایران در بازی های المپیک ریو کیانوش رستمی (20 میلیون تومان) و سهراب مرادی (20 میلیون تومان) این دو وزنه بردار پرامید کشورمان را قبل از عزیمت به ریو از لحاظ روحی شارژ کرد.

گفتنی است؛ کیانوش رستمی در لیگ برتر فصل 94 عضو باشگاه ذوب آهن اصفهان بود و سهراب مرادی نیز اهل استان اصفهان است و بعنوان تنها اصفهانی که در رشته وزنه برداری موفق به کسب مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 ریو را شده است پاداش ویژه ای  از مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان و رییس هیات وزنه برداری این استان دریافت کردند.